Pazar, Eylül 25, 2022
Ana Sayfa Haber Şimdiye kadar söylentili saat hakkında bildiğimiz her şey

Şimdiye kadar söylentili saat hakkında bildiğimiz her şey

Apple Watch Pro, ateşli söylentilere sahip, spor odaklı, yeni giyilebilir Apple’ın bu yıl piyasaya sürmesi bekleniyor.

Ancak, aynı zamanda söylentileri olan Apple Watch 8 ve yeni, uygun fiyatlı bir Apple Watch SE ile ilgili eşit sayıda gümbürtüsü ile, haklı olarak ne olduğunu ve daha fazla öğrenmeye değer olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.

En son Apple Watch Pro söylentilerini yakalamanıza yardımcı olmak için, şu anda turlarda olan en meşru olanları ayrıntılandıran aşağıdaki kılavuzu oluşturduk.

Yayın tarihi

Apple Watch Pro’nun (şu anda bu cihaz için kullandığımız doğrulanmamış ad) şu anda piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

Şu anki bilgilerimize göre, bu akşam Apple’ın Far Out etkinliği sırasında yaklaşan etkinliğin yanı sıra gelmesi muhtemel.

Fiyat

Yeni akıllı saatle ilgili şimdiye kadar karşılaştığımız bilgilerin çoğu, Apple ile ilgili her konuda uzman olan ve güçlü bir güvenilirlik geçmişine sahip olan Bloomberg’den Mark Gurman’ın izniyle geliyor.

Fiyat konusuna gelince, yeni model 999$’a (~830 £) kadar mal olabilir, bu yüzden pahalı bir ihtimal olacak. Çıkış tarihine yakın daha fazla fiyatlandırma bilgisinin sunulmasını bekliyoruz.

Tasarım

Bu yeni akıllı saatte yapılacak değişikliklerin çoğu, sadece cildin altında değil, gözle görülür şekilde fark edilebilir olacak ve bu değişikliklerin tümü, giyilebilir cihazın dayanıklılığını artırmayı amaçlıyor gibi görünüyor.

Gurman, yeni saatin alüminyum yerine titanyumdan yapılabileceğini ve kırılmaya dayanıklı bir ekrana sahip olacağını iddia ediyor.

Dahası, ekran fiziksel olarak da daha büyük olacaktır. Tüm bu değişikliklerle, yeni saati yalnızca ona bakarak tanıyabileceksiniz ve daha zorlu koşullara daha uygun olması gerekir.

Bu nedenle, yeni saatin tam olarak daha ekstrem spor aktivitelerini tercih edenleri hedef alması muhtemel.

Fenix ​​7

Özellikler

Bununla birlikte, farklılıklar sadece yeni saatin görünümü ve sağlamlığıyla sınırlı kalmayacak ve beklenen bazı yeni özellikler de bekleniyor.

Gurman, Apple Watch Pro’da görünecek olan “gelişmiş yürüyüş ve yüzme takibi” özelliklerinden bahsetti, bu nedenle özellikle bu egzersizlerden daha fazla bilgi bekleyebiliriz. Ayrıca premium saatin bir ProMotion ekran geliştirilmiş yenilenmiş oran ve böylece içerik eskisinden daha düzgün görünür.

Ek olarak, özellik listesindeki değişikliklerin yanı sıra, görevlerin her zamankinden daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yeni seriye daha hızlı işlemcilerin eklenmesini de göreceğiz.

Yazılım

Standartta olduğu gibi Apple Watch Serisi 8 yenisi kesinlikle çalışacak watchOS 9 işletim sistemi olacak. Bu yeni yazılım, yeni yazılım dahil olmak üzere kendi başına birçok fayda sağlayacaktır.

Kalp atış hızı bölgeleri, Egzersizinizin yoğunluğunu değerlendiren bu özellik, kendi özel egzersizlerinizi oluşturabilmeniz için özel egzersizler de eklenecektir.

Bunun da ötesinde, hap alımınızı kontrol altında tutmak için yeni bir ilaç uygulaması var ve her zamanki gibi denenecek çok sayıda yeni saat yüzü var.

Beğenebilirsin…

RELATED ARTICLES

Netflix için işler daha da kötüye gitmek üzere olabilir

Yeni bir ankete göre, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki dört Netflix abonesinden biri bu yıl akış hizmetinden ayrılmayı planlıyor. 1.000 Amerikalıyla yapılan anket – bu nedenle ezici...

Windows 11 ilk büyük güncellemeyi alıyor – işte yenilikler ve nasıl indirileceği.

Microsoft, bu sonbaharın Windows 11 güncelleme şu anda 190'dan fazla ülkede yayılıyor ve işte yeni güncelleme hakkında bilmeniz gereken her şey. Windows 11 2022 Güncellemesi...

Adobe, Figma’yı 20 Milyar Dolara Satın Aldı

Üç aylık kazanç raporuyla aynı zamana denk gelen bir duyuruda, Adobe basın bülteni aracılığıyla bildirdi çevrimiçi işbirlikçi tasarım yazılımı şirketi Figma’yı satın alacak. Nakit ve...

Most Popular

Resmi iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Duvar Kağıtlarını İndirin

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro akıllı telefon serisindeki resmi duvar kağıtları artık farklı renklerde indirilebilir. Sahip Olabileceğiniz Tüm Cihazlar için Resmi iPhone 14, iPhone...

iPhone’da Hava Kilidi Ekranı Nasıl Ayarlanır ?

Bulunduğunuz yerdeki mevcut hava durumunu görüntülemek için iPhone Kilit Ekranınızı ayarlamak ister misiniz? Bunu iOS 16'da yapabilirsiniz ve size nasıl olduğunu göstereceğiz. iOS 16'da iPhone...

iOS 16’da Son Silinen ve Gizli Albümler Kilitlendi

Bu son derece harika. iOS 16'yı yüklediyseniz, Son Silinen ve Gizli albümlerinizin kilitli olduğunu fark edeceksiniz. Son Silinen ve Gizli Albümünüze Artık Herkes Erişemez -...

İPhone’da “Güncellemeye Hazırlanıyor” Hatasında iOS 16 Sıkışması Nasıl Onarılır

Apple, dünyaya en son iOS 16 güncellemesini yayınladı ve hemen şimdi uyumlu iPhone modellerinize indirebilirsiniz. Güncellemeyi hemen iPhone'unuza yüklemekle ilgileniyorsanız, bunu Ayarlar uygulamasından yapabilirsiniz. Sürekli...

Recent Comments