Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana Sayfa Haber Şimdiye kadar söylentili saat hakkında bildiğimiz her şey

Şimdiye kadar söylentili saat hakkında bildiğimiz her şey

- Advertisement -

Apple Watch Pro, ateşli söylentilere sahip, spor odaklı, yeni giyilebilir Apple’ın bu yıl piyasaya sürmesi bekleniyor.

Ancak, aynı zamanda söylentileri olan Apple Watch 8 ve yeni, uygun fiyatlı bir Apple Watch SE ile ilgili eşit sayıda gümbürtüsü ile, haklı olarak ne olduğunu ve daha fazla öğrenmeye değer olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.

En son Apple Watch Pro söylentilerini yakalamanıza yardımcı olmak için, şu anda turlarda olan en meşru olanları ayrıntılandıran aşağıdaki kılavuzu oluşturduk.

Yayın tarihi

Apple Watch Pro’nun (şu anda bu cihaz için kullandığımız doğrulanmamış ad) şu anda piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

Şu anki bilgilerimize göre, bu akşam Apple’ın Far Out etkinliği sırasında yaklaşan etkinliğin yanı sıra gelmesi muhtemel.

Fiyat

Yeni akıllı saatle ilgili şimdiye kadar karşılaştığımız bilgilerin çoğu, Apple ile ilgili her konuda uzman olan ve güçlü bir güvenilirlik geçmişine sahip olan Bloomberg’den Mark Gurman’ın izniyle geliyor.

Fiyat konusuna gelince, yeni model 999$’a (~830 £) kadar mal olabilir, bu yüzden pahalı bir ihtimal olacak. Çıkış tarihine yakın daha fazla fiyatlandırma bilgisinin sunulmasını bekliyoruz.

Tasarım

Bu yeni akıllı saatte yapılacak değişikliklerin çoğu, sadece cildin altında değil, gözle görülür şekilde fark edilebilir olacak ve bu değişikliklerin tümü, giyilebilir cihazın dayanıklılığını artırmayı amaçlıyor gibi görünüyor.

Gurman, yeni saatin alüminyum yerine titanyumdan yapılabileceğini ve kırılmaya dayanıklı bir ekrana sahip olacağını iddia ediyor.

Dahası, ekran fiziksel olarak da daha büyük olacaktır. Tüm bu değişikliklerle, yeni saati yalnızca ona bakarak tanıyabileceksiniz ve daha zorlu koşullara daha uygun olması gerekir.

Bu nedenle, yeni saatin tam olarak daha ekstrem spor aktivitelerini tercih edenleri hedef alması muhtemel.

Fenix ​​7

Özellikler

Bununla birlikte, farklılıklar sadece yeni saatin görünümü ve sağlamlığıyla sınırlı kalmayacak ve beklenen bazı yeni özellikler de bekleniyor.

Gurman, Apple Watch Pro’da görünecek olan “gelişmiş yürüyüş ve yüzme takibi” özelliklerinden bahsetti, bu nedenle özellikle bu egzersizlerden daha fazla bilgi bekleyebiliriz. Ayrıca premium saatin bir ProMotion ekran geliştirilmiş yenilenmiş oran ve böylece içerik eskisinden daha düzgün görünür.

Ek olarak, özellik listesindeki değişikliklerin yanı sıra, görevlerin her zamankinden daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yeni seriye daha hızlı işlemcilerin eklenmesini de göreceğiz.

Yazılım

Standartta olduğu gibi Apple Watch Serisi 8 yenisi kesinlikle çalışacak watchOS 9 işletim sistemi olacak. Bu yeni yazılım, yeni yazılım dahil olmak üzere kendi başına birçok fayda sağlayacaktır.

Kalp atış hızı bölgeleri, Egzersizinizin yoğunluğunu değerlendiren bu özellik, kendi özel egzersizlerinizi oluşturabilmeniz için özel egzersizler de eklenecektir.

Bunun da ötesinde, hap alımınızı kontrol altında tutmak için yeni bir ilaç uygulaması var ve her zamanki gibi denenecek çok sayıda yeni saat yüzü var.

Beğenebilirsin…

RELATED ARTICLES

TikTok’un ABD’deki Geleceği Belirsiz: CEO Kongre ile Karşı Karşıya

Beş saatlik bir kongre duruşması sırasında TikTok CEO'su Shou Zi Chew, sosyal medya platformunun Çinli ana şirketi ByteDance ile bağlantıları hakkında ABD'li milletvekilleri tarafından...

LG, Yeni 49 İnç 240 Hz UltraGear Oyun Monitörü ile Yeni Ufuklara Açılıyor

İlgilenen müşteriler, 2 Nisan 2023'e kadar mevcut olan 199,99 $ değerinde ücretsiz bir UltraGear Oyun Pedi almak için şirketin mevcut ön siparişine göre hareket...

Siri Remote Connectivity Fix ile tvOS 16.3.3 Güncellemesini İndirin

Apple tvOS 16.3.3'ü piyasaya sürdü ve en son Apple TV 4K kullanıcılarının karşılaştığı Siri Remote (USB-C modeli) sorunlarını düzeltiyor. tvOS 16.3.3 Hata Düzeltme Güncellemesi, Üçüncü...

Most Popular

Nintendo Switch Halefinin Yeni NVIDIA Tegra Çipinin Samsung 5nm 5LPP İşlemini Kullanacağı Söylentileri

Bir süredir halefi hakkında söylentiler var. Nintendo, yeni Switch oyunları ince hibrit konsoldan yeterli performansı sıkıştırmak için giderek daha fazla mücadele ederken, açıkça zamanı...

Dünyanın İlk GPU Hızlandırmalı Kuantum Hesaplama Sistemi, Açık Kaynaklı CUDA Quantum Yazılımını Kullanıyor

NVIDIA'nın DGX Quantum'u, Açık Kaynak CUDA Quantum Yazılımını Kullanarak Yüksek Performanslı GPU'ları Quantum Computing ile Birleştiriyor NVIDIA bugün, aşağıdakilerle oluşturulmuş yeni bir sistemi duyurdu: Kuantum...

LinkedIn, İşletme Sayfaları İçin 4 Güncellemeyi Kullanıma Sunuyor

LinkedIn, işletme sayfaları için bir dizi yeni özellik sunuyor. Bu güncellemeler, gelişmiş yayıncılık ve topluluk oluşturma araçlarından yararlanırken işletmenizin marka kimliğini, değerlerini ve tekliflerini sergilemenize...

Arc GPU’ların Baş Mimarı ve Kurucusu Raja Koduri Intel’den Ayrılıyor

Intel'in grafik teknolojilerine, Arc serisi grafik kartlarına katkıları olan ve Intel'e üç ürün grubunun çıkmasına yardımcı olan Raja Koduri, bu sabah Pat Gelsinger tarafından...

Recent Comments