Donanım

Lian Li, Gelişmiş Özelliklerle O11D EVO XL’yi Piyasaya Sürüyor ve 234,99 Dolardan Başlıyor

– Advertisement –

Lian Li, önceki O11D modellerinin geleneğini sürdüren, kasa uyumluluğu, genel estetik ve daha büyük bir tasarımla tüm özellikleri ortaya koyan O11D EVO XL PC kasasını piyasaya sürdü.

Lian Li’nin Yeni O11D EVO XL’si, Yenilikçi Kablo Yönetim Mekanizmasıyla Birlikte Kapsamlı Uyumluluğa Sahiptir

Popüler Lian Li O11D EVO’dan ilham alan Lian Li EVO XL, 3 x 420 radyatör için eşzamanlı destek, yüksekliği ayarlanabilir ve tamamen çıkarılabilir anakart tepsisi, çıkarılabilir ön sütun, GPU’nun ekran üzerine dik olarak takılması için geliştirilmiş destek gibi özellikler ekler, yan fan/radyatör braketi ve yeniden tasarlanmış kablo yönetimi ve depolama çözümü. O11D EVO XL ayrıca kasayı ters çevirme yeteneği ve yeri değiştirilebilen ön I/O modülü ile O11D EVO’nun benzersiz özelliklerini de koruyor.

Lian Li O11D EVO XL, soğutma performansı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Kurulum kolaylığı için hızla çıkarılabilen modüler bir parça olan anakart tepsisinden başlayarak, üstte veya altta daha iyi fan/radyatör açıklığı sağlamak için yüksekliği 3 konuma (yüksek, orta ve alçak) ayarlanabilir.

Olağanüstü soğutma performansı için kasanın üst, alt ve yan braketlerinin her biri aynı anda 3 x 140 mm fanı / 420 mm radyatörü destekleyebilir.

Kurulum kolaylığı için her bir radyatör braketi hızla çıkarılabilir. Anakart daha düşük moddayken kasanın arkası 2 x 120 mm’ye kadar fanı destekleyebilir.

Lian Li O11D EVO XL çıkarılabilir ön direğiyle ideal vitrin kasasıdır. Ön ve yan temperli cam panellerdeki ön sütun ve yan bantlar olmadan, kullanıcılar sınırsız bilgisayar görüşünden yararlanır. EVO XL aynı zamanda tamamen tersine çevrilebilme özelliğini de destekler ve desteklenen 3 konuma (ön, yan ve arka) sahip yeri değiştirilebilen bir I/O modülü içerir.

Ayrıca ek aksesuarların kullanımıyla kullanıcılar GPU montaj yerlerini dikey veya dik olarak değiştirebiliyorlar. İsteğe bağlı dik GPU montaj kiti, 358 mm uzunluğa ve 80 mm kalınlığa kadar daha büyük GPU’ları barındıracak şekilde yeniden tasarlanmıştır.

İkinci bölmede yer alan Lian Li O11D EVO XL, her biri 2 x 3,5″ HDD’yi veya 2 x 2,5″ SSD’yi destekleyen 2 x çalışırken değiştirilebilir depolama sürücüsü kafesine sahiptir. Kafesler, çerçeveden uzağa doğru dönebilmelerine olanak tanıyan ve montaj tepsilerine daha kolay erişim sağlayan menteşeler üzerine monte edilmiştir.

Her sürücü kafesi, sürücülere ekstra soğutma sağlamak için 15 mm kalınlığında 120 mm’lik bir fanla donatılabilir. Kablo yönetimi için, hızlı erişim amacıyla kablo kapak çubuğu da menteşelerin üzerindedir ve yeni kasa, içinden geçen dikey rondelalar boyunca herhangi bir yere monte edilebilen 3 adet çift katmanlı kablo klipsi ile donatılmıştır.

O11D EVO XL, büyük perakendecilerde siyah için 234,99 ABD Doları ve beyaz için 244,99 ABD Doları fiyatla satışa sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu