Pazartesi, Aralık 4, 2023
Ana Sayfa Donanım AMD'nin Yeni RX 6000'i Raise the Game Bundle'ı Callisto Protokolü ve Dead...

AMD’nin Yeni RX 6000’i Raise the Game Bundle’ı Callisto Protokolü ve Dead Island 2’yi Sunuyor

- Advertisement -

AMD Radeon RX 6950 XT, 6900 XT, 6800 XT, 6800, 6750 XT, 6700 XT, 6700, 6650 XT, 6600 XT veya 6600 satın alanlar hem Callisto Protokolünü hem de Dead Island 2’yi alacaklar.

Radeon alanlar 6500 XT veya 6400 yalnızca Dead Island 2’yi alacak. Kuzey Amerika’daki katılımcı perakendeciler arasında AMD Store, Amazon, Newegg ve Micro Center yer alıyor.

Katılımcı Avrupalı ​​perakendeciler arasında AMD Store, Infomax, Topachat, MediaMarkt ve daha fazlası yer alıyor (tam listeyi burada bulabilirsiniz).

Callisto Protokolü veya Dead Island 2’ye ayak uyduramadınız mı? işte The Callisto Protocolu hakkında bilmeniz gereken her şey ve temel özelliklerin bir listesi.

korku mühendisliği

Callisto Protokolü, Glen Schofield’ın zihninden hayatta kalma korkusuna yeni nesil bir bakış. Atmosferi, gerilimi ve vahşeti, çaresizlik ve insanlıkla ilgili korkunç anlarla harmanlayan oyun, oyuncuları her köşede tarif edilemez korkuların pusuya yattığı nabzı atan bir hikayeye sürüklüyor.

Usta Acımasız, Stratejik Savaş

Callisto Protokolü, oyuncuları, bir zamanlar Black Iron muhafızları tarafından hapishane nüfusunu kontrol etmek için kullanılan benzersiz bir yerçekimi silahı da dahil olmak üzere, yakın dövüş ve menzilli savaşın heyecan verici bir karışımında ustalaşmaya davet ediyor.

Oyuncular, her ölüm kalım karşılaşmasında hayatta kalmak için grotesk rakipleriyle yakın ve kişisel olmaya, uzuvları kesmeye, bacaklarını patlatmaya ve ellerinde ne varsa yaratıcı olmaya zorlanacak.

Birleşik Jüpiter Şirketi’nin Sırlarını Ortaya Çıkarın

2320 yılında Jüpiter’in ölü ayı Callisto’da geçen The Callisto Protocol, oyuncuları Black Iron Prison’da bir mahkûm olan Jacob Lee olarak seçiyor. Bir salgın, ayı kaosa sürüklediğinde, Jacob, güçlü United Jupiter Company’nin kalbindeki karanlık gizemleri çözerken onu takip eden kana susamış yaratıkları yenmek için en karanlık korkularıyla yüzleşmek zorundadır.

Jüpiter’in Ölü Ayının İzolasyonunu Yaşayın

Evrendeki en düşmanca, izole ortamlardan biri olan Callisto, Jacob’ın çaresizce hayatta kalma mücadelesi üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Oyuncular yalnızca Kara Demir Hapishanesinin dehşetiyle değil, aynı zamanda Jüpiter’in uzun süredir ölü olan uydusuna hem yüzeyin üstünde hem de altında musallat olan asırlık sırlarla mücadele etmelidir.

Dead Island 2’ye gelince, sayısız gecikmeden sonra oyun sonunda bir 2023 çıkış tarihi belirledi.

  • Dead Island 2, oyuncuları Beverly Hills’in yemyeşil banliyösünden Venice Beach’in ilginç gezinti yoluna heyecan verici bir hamur yolculuğunda Melekler Şehri’nin en ikonik yerlerine götürüyor.
  • Combat, zombi sürüsünü çiğnemek için bol miktarda silah ve taktik (ve acımasız) seçeneklerle mümkün olan en yoğun, içgüdüsel ve kanlı birinci şahıs deneyimini sunar.
  • Her biri kendi benzersiz kişiliğine ve diyaloglarına sahip altı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Her Slayer’ın yeteneklerini tamamen özelleştirebilir, yepyeni beceri sistemimizle anında yeniden tanımlama yapmanızı ve en çılgın yapıları denemenizi sağlayabilirsiniz.
  • Los Angeles’ımız gerçekçi görünen ve tepki veren zombilerle dolu. Bu mutasyona uğramış zavallılar, her biri kendi mutasyonlarına, saldırılarına ve yüzlerce Los Angeles temalı varyanta sahip düzinelerce farklı zombi türüyle Dead Island 2’nin yeniden canlandırılan, çürümüş kalbidir.

En yeni AMD Raise the Game Bundle bugünden 4 Şubat 2023’e kadar mevcut. Katılımcı bir satıcıdan RX 6000 serisi kart satın alanlar, ücretsiz oyunlarınız için kullanabileceğiniz bir kupon kodu alacaklar. Callisto Protokolü 2 Aralık’ta başlıyor ve Dead Island 2 3 Şubat 2023’te geliyor.

BENZER YAZILAR

4G Nedir?

4G Nedir? 4G, dördüncü nesil hücresel veri teknolojilerinin bir koleksiyonudur. 3G’yi başarır ve “IMT-Gelişmiş” veya “Uluslararası Mobil Telekomünikasyon Gelişmiş” olarak da adlandırılır. 4G, Güney Kore’de WiMAX adı altında 2005 gibi...

Google, Yardımcı İçerik Kılavuzunu Günceller, Arama Konsolu Raporlarını Kolaylaştırır

Google, sayfa deneyimine ayrılmış bir bölüm ekleyerek faydalı içerik oluşturmaya ilişkin kılavuzunu güncelliyor. Güncelleme, site sahiplerinin içerik oluşturma sürecinde sayfa deneyimini daha bütünsel olarak değerlendirmelerine...

Ankara-Yakup Kadri Karaosmanoğlu

KİTABIN ADI AnkaraKİTABIN YAZARI Yakup Kadri KARAOSMANOĞLUYAYINEVİ VE ADRESİ İletişim Yayınları Cagaloğlu / İSTANBULBASIM TARİHİ 6. Basım 19831.KİTABIN KONUSU:Cumhuriyet inkılabı ile birlikte Anadolu’nun yeniden...

POPÜLER YAZILAR

Age of Empires II: Definitive Edition – Return of Rome İnceleme

Age of Empires II: Definitive Edition - Roma'nın Dönüşü Age of Empires II: Definitive Edition, 1999 yılında piyasaya sürülen orijinal oyununun büyük bir yeniden yapımıdır....

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...