Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana Sayfa Donanım AMD'nin Yeni RX 6000'i Raise the Game Bundle'ı Callisto Protokolü ve Dead...

AMD’nin Yeni RX 6000’i Raise the Game Bundle’ı Callisto Protokolü ve Dead Island 2’yi Sunuyor

- Advertisement -

AMD Radeon RX 6950 XT, 6900 XT, 6800 XT, 6800, 6750 XT, 6700 XT, 6700, 6650 XT, 6600 XT veya 6600 satın alanlar hem Callisto Protokolünü hem de Dead Island 2’yi alacaklar.

Radeon alanlar 6500 XT veya 6400 yalnızca Dead Island 2’yi alacak. Kuzey Amerika’daki katılımcı perakendeciler arasında AMD Store, Amazon, Newegg ve Micro Center yer alıyor.

Katılımcı Avrupalı ​​perakendeciler arasında AMD Store, Infomax, Topachat, MediaMarkt ve daha fazlası yer alıyor (tam listeyi burada bulabilirsiniz).

Callisto Protokolü veya Dead Island 2’ye ayak uyduramadınız mı? işte The Callisto Protocolu hakkında bilmeniz gereken her şey ve temel özelliklerin bir listesi.

korku mühendisliği

Callisto Protokolü, Glen Schofield’ın zihninden hayatta kalma korkusuna yeni nesil bir bakış. Atmosferi, gerilimi ve vahşeti, çaresizlik ve insanlıkla ilgili korkunç anlarla harmanlayan oyun, oyuncuları her köşede tarif edilemez korkuların pusuya yattığı nabzı atan bir hikayeye sürüklüyor.

Usta Acımasız, Stratejik Savaş

Callisto Protokolü, oyuncuları, bir zamanlar Black Iron muhafızları tarafından hapishane nüfusunu kontrol etmek için kullanılan benzersiz bir yerçekimi silahı da dahil olmak üzere, yakın dövüş ve menzilli savaşın heyecan verici bir karışımında ustalaşmaya davet ediyor.

Oyuncular, her ölüm kalım karşılaşmasında hayatta kalmak için grotesk rakipleriyle yakın ve kişisel olmaya, uzuvları kesmeye, bacaklarını patlatmaya ve ellerinde ne varsa yaratıcı olmaya zorlanacak.

Birleşik Jüpiter Şirketi’nin Sırlarını Ortaya Çıkarın

2320 yılında Jüpiter’in ölü ayı Callisto’da geçen The Callisto Protocol, oyuncuları Black Iron Prison’da bir mahkûm olan Jacob Lee olarak seçiyor. Bir salgın, ayı kaosa sürüklediğinde, Jacob, güçlü United Jupiter Company’nin kalbindeki karanlık gizemleri çözerken onu takip eden kana susamış yaratıkları yenmek için en karanlık korkularıyla yüzleşmek zorundadır.

Jüpiter’in Ölü Ayının İzolasyonunu Yaşayın

Evrendeki en düşmanca, izole ortamlardan biri olan Callisto, Jacob’ın çaresizce hayatta kalma mücadelesi üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Oyuncular yalnızca Kara Demir Hapishanesinin dehşetiyle değil, aynı zamanda Jüpiter’in uzun süredir ölü olan uydusuna hem yüzeyin üstünde hem de altında musallat olan asırlık sırlarla mücadele etmelidir.

Dead Island 2’ye gelince, sayısız gecikmeden sonra oyun sonunda bir 2023 çıkış tarihi belirledi.

  • Dead Island 2, oyuncuları Beverly Hills’in yemyeşil banliyösünden Venice Beach’in ilginç gezinti yoluna heyecan verici bir hamur yolculuğunda Melekler Şehri’nin en ikonik yerlerine götürüyor.
  • Combat, zombi sürüsünü çiğnemek için bol miktarda silah ve taktik (ve acımasız) seçeneklerle mümkün olan en yoğun, içgüdüsel ve kanlı birinci şahıs deneyimini sunar.
  • Her biri kendi benzersiz kişiliğine ve diyaloglarına sahip altı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Her Slayer’ın yeteneklerini tamamen özelleştirebilir, yepyeni beceri sistemimizle anında yeniden tanımlama yapmanızı ve en çılgın yapıları denemenizi sağlayabilirsiniz.
  • Los Angeles’ımız gerçekçi görünen ve tepki veren zombilerle dolu. Bu mutasyona uğramış zavallılar, her biri kendi mutasyonlarına, saldırılarına ve yüzlerce Los Angeles temalı varyanta sahip düzinelerce farklı zombi türüyle Dead Island 2’nin yeniden canlandırılan, çürümüş kalbidir.

En yeni AMD Raise the Game Bundle bugünden 4 Şubat 2023’e kadar mevcut. Katılımcı bir satıcıdan RX 6000 serisi kart satın alanlar, ücretsiz oyunlarınız için kullanabileceğiniz bir kupon kodu alacaklar. Callisto Protokolü 2 Aralık’ta başlıyor ve Dead Island 2 3 Şubat 2023’te geliyor.

RELATED ARTICLES

AMD Ryzen 7000 ‘Zen 4’ X Olmayan Masaüstü İşlemciler 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

AMD Ryzen 7000 "Zen 4" X Olmayan İşlemciler CES 2023'te Tanıtıldı, Aynı Ay Piyasaya Sürüldü AMD'nin en az üç yeni Ryzen 7000 "Zen 4" X...

Intel, 2030’a Kadar Yeni Nesil Çiplerde Bir Trilyon Transistörün Yolunu Açıyor

IEDM'de Intel Research, sergilendi Moore Yasası Nasıl Canlı ve Chipzilla 2030 yılına kadar Trilyon transistörlü yeni nesil çipleri nasıl sunmayı planladığını. Intel Araştırması Moore Yasasını...

Özel AMD Radeon RX 7900 XTX ve RX 7900 XT Grafik Kartları Çin’de ABD’de 1600 Dolara Kadar Maliyet Verecek

AMD'nin yaklaşan ürünleri için ön siparişler Radeon RX 7900XTX & RX 7900XT grafik kartları Çin'de açıldı ve görünüşe göre özel kartlar NVIDIA'nın GeForce RTX...

Most Popular

AMD Ryzen 7000 ‘Zen 4’ X Olmayan Masaüstü İşlemciler 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

AMD Ryzen 7000 "Zen 4" X Olmayan İşlemciler CES 2023'te Tanıtıldı, Aynı Ay Piyasaya Sürüldü AMD'nin en az üç yeni Ryzen 7000 "Zen 4" X...

Mühendis, M1 iMac’ten ‘Çene’ Çerçevesini Çıkartarak Ona Apple’ın Bağımsız Monitörleri Gibi Tekdüze Bir Tasarım Verdi

Apple'ın 24 inç M1 iMac'i, önemli tasarım değişikliği sayesinde yeni bir soluktu, ancak bazı keskin gözlü eleştirmenler bu "çene" çerçevesine hemen dikkat çektiler, ancak...

iPhone 14’ün Uydu Özelliği Üzerinden Acil SOS, Alaska’da Mahsur Kalan Bir Adamın Hayatını Kurtardı

Apple'ın en yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri, önceki modellere göre çeşitli iyileştirmeler içeriyor. Apple'ın sahnede duyurduğu en önemli eklemelerden biri, kullanıcıların hücresel...

Intel, 2030’a Kadar Yeni Nesil Çiplerde Bir Trilyon Transistörün Yolunu Açıyor

IEDM'de Intel Research, sergilendi Moore Yasası Nasıl Canlı ve Chipzilla 2030 yılına kadar Trilyon transistörlü yeni nesil çipleri nasıl sunmayı planladığını. Intel Araştırması Moore Yasasını...

Recent Comments