Cumartesi, Mart 25, 2023
Ana Sayfa Donanım AMD'nin Yeni RX 6000'i Raise the Game Bundle'ı Callisto Protokolü ve Dead...

AMD’nin Yeni RX 6000’i Raise the Game Bundle’ı Callisto Protokolü ve Dead Island 2’yi Sunuyor

- Advertisement -

AMD Radeon RX 6950 XT, 6900 XT, 6800 XT, 6800, 6750 XT, 6700 XT, 6700, 6650 XT, 6600 XT veya 6600 satın alanlar hem Callisto Protokolünü hem de Dead Island 2’yi alacaklar.

Radeon alanlar 6500 XT veya 6400 yalnızca Dead Island 2’yi alacak. Kuzey Amerika’daki katılımcı perakendeciler arasında AMD Store, Amazon, Newegg ve Micro Center yer alıyor.

Katılımcı Avrupalı ​​perakendeciler arasında AMD Store, Infomax, Topachat, MediaMarkt ve daha fazlası yer alıyor (tam listeyi burada bulabilirsiniz).

Callisto Protokolü veya Dead Island 2’ye ayak uyduramadınız mı? işte The Callisto Protocolu hakkında bilmeniz gereken her şey ve temel özelliklerin bir listesi.

korku mühendisliği

Callisto Protokolü, Glen Schofield’ın zihninden hayatta kalma korkusuna yeni nesil bir bakış. Atmosferi, gerilimi ve vahşeti, çaresizlik ve insanlıkla ilgili korkunç anlarla harmanlayan oyun, oyuncuları her köşede tarif edilemez korkuların pusuya yattığı nabzı atan bir hikayeye sürüklüyor.

Usta Acımasız, Stratejik Savaş

Callisto Protokolü, oyuncuları, bir zamanlar Black Iron muhafızları tarafından hapishane nüfusunu kontrol etmek için kullanılan benzersiz bir yerçekimi silahı da dahil olmak üzere, yakın dövüş ve menzilli savaşın heyecan verici bir karışımında ustalaşmaya davet ediyor.

Oyuncular, her ölüm kalım karşılaşmasında hayatta kalmak için grotesk rakipleriyle yakın ve kişisel olmaya, uzuvları kesmeye, bacaklarını patlatmaya ve ellerinde ne varsa yaratıcı olmaya zorlanacak.

Birleşik Jüpiter Şirketi’nin Sırlarını Ortaya Çıkarın

2320 yılında Jüpiter’in ölü ayı Callisto’da geçen The Callisto Protocol, oyuncuları Black Iron Prison’da bir mahkûm olan Jacob Lee olarak seçiyor. Bir salgın, ayı kaosa sürüklediğinde, Jacob, güçlü United Jupiter Company’nin kalbindeki karanlık gizemleri çözerken onu takip eden kana susamış yaratıkları yenmek için en karanlık korkularıyla yüzleşmek zorundadır.

Jüpiter’in Ölü Ayının İzolasyonunu Yaşayın

Evrendeki en düşmanca, izole ortamlardan biri olan Callisto, Jacob’ın çaresizce hayatta kalma mücadelesi üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Oyuncular yalnızca Kara Demir Hapishanesinin dehşetiyle değil, aynı zamanda Jüpiter’in uzun süredir ölü olan uydusuna hem yüzeyin üstünde hem de altında musallat olan asırlık sırlarla mücadele etmelidir.

Dead Island 2’ye gelince, sayısız gecikmeden sonra oyun sonunda bir 2023 çıkış tarihi belirledi.

  • Dead Island 2, oyuncuları Beverly Hills’in yemyeşil banliyösünden Venice Beach’in ilginç gezinti yoluna heyecan verici bir hamur yolculuğunda Melekler Şehri’nin en ikonik yerlerine götürüyor.
  • Combat, zombi sürüsünü çiğnemek için bol miktarda silah ve taktik (ve acımasız) seçeneklerle mümkün olan en yoğun, içgüdüsel ve kanlı birinci şahıs deneyimini sunar.
  • Her biri kendi benzersiz kişiliğine ve diyaloglarına sahip altı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Her Slayer’ın yeteneklerini tamamen özelleştirebilir, yepyeni beceri sistemimizle anında yeniden tanımlama yapmanızı ve en çılgın yapıları denemenizi sağlayabilirsiniz.
  • Los Angeles’ımız gerçekçi görünen ve tepki veren zombilerle dolu. Bu mutasyona uğramış zavallılar, her biri kendi mutasyonlarına, saldırılarına ve yüzlerce Los Angeles temalı varyanta sahip düzinelerce farklı zombi türüyle Dead Island 2’nin yeniden canlandırılan, çürümüş kalbidir.

En yeni AMD Raise the Game Bundle bugünden 4 Şubat 2023’e kadar mevcut. Katılımcı bir satıcıdan RX 6000 serisi kart satın alanlar, ücretsiz oyunlarınız için kullanabileceğiniz bir kupon kodu alacaklar. Callisto Protokolü 2 Aralık’ta başlıyor ve Dead Island 2 3 Şubat 2023’te geliyor.

RELATED ARTICLES

ASUS Temsilcisi, 2H 2023’te Piyasaya Sürülecek Ryzen Threadripper 7000 “Storm Peak” CPU’lar İçin AMD TR5 Platformunu Açıkladı

AMD, 2023'ün ikinci yarısında yeni nesil Ryzen Threadripper 7000 "Storm Peak" CPU'lar için TR5 platformunu piyasaya sürecek. Ryzen Threadripper 7000 "Storm Peak" CPU'lar İçin AMD...

Velocity Micro’nun Çift AMD EPYC 192 Çekirdekli İş İstasyonu, Çift Intel Xeon 120 Çekirdekli Sistemden %36 Daha Düşük Maliyetlidir

Velocity Micro, en yeni Dual'i ortaya çıkardı AMD EPYC Cenova & Çift Intel Sapphire Rapids Xeon CPU destekli iş istasyonu sistemleri. İki sistemle ilgili...

Önümüzdeki 10 Yılın En Önemli Şeyi

Adobe Summit'te AMD CEO'su Dr. Lisa Su, AI'nın (Yapay Zeka) önümüzdeki 10 yıl için en önemli şey olduğunu belirtti. AMD CEO'su Dr. Lisa Su, Yapay...

Most Popular

iPhone 14, iPhone 14 Plus, Yepyeni Sarı Rengiyle Resmen Tanışın

Apple'ın en son iPhone'larının yeni bir rengini piyasaya sürmesini dilediğin bir zaman olsaydı, şirket hem iPhone 14 hem de iPhone 14 Plus için resmi...

MacOS’ta JPEG Görüntüsünü PNG, HEIF’e Dönüştürme

Mac'te doğrudan macOS'tan bir JPEG görüntüsünü PNG'ye veya HEIF'e ve tam tersini nasıl dönüştürebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır - hiçbir uygulama gerekmez. Mac'inizdeki macOS'ta JPEG, PNG ve...

OpenAI, ChatGPT ve Labs Kullanıcıları İçin Büyük Kesintiler Bildirdi

OpenAI'nin ChatGPT ve Labs'ı bugün bir kesinti yaşadı. Mobil kullanıcılar, korkunç "ChatGPT şu anda kapasitede" mesajını ve bunun kesinti hilesini aldıklarını bildiriyor. ChatGPT Plus...

Samsung Electro-Mechanics, katı hal pil için 14 patent başvurusunda bulundu

Samsung Electro-Mechanics şimdiye kadar katı hal pillerle ilgili görünen 14 patent başvurusunda bulundu. Kore Patent Ofisi tarafından yönetilen ve Güney Kore'de dosyalanan tüm patentlerin açık...

Recent Comments