Skip to main content

Ad Code

Sızan Piksel Tablet Promosyonu, Akıllı Ev Kontrollerine, Yeni Dock’a ve Daha Fazlasına Bir Bakış Sağlıyor

Google’ın yaklaşan tableti hakkında her türlü söylentiyi ve haberi duyuyoruz. Ancak bu tabletle ilgili öne çıkan tek şey, Google’ın Nest ekosisteminin bir parçası olacak olması ve bu kötü bir şey olmasa da birçok insan başka bir yere gitmek isteyebilir.

Pixel Tablet tanıtım videosu, kullanıcıların tableti gerçekten isterlerse bir akıllı ev cihazı ve ayrıca bir Nest cihazı olarak nasıl kullanabileceklerini gösterir.

Pixel Tablet’in iki saatten daha kısa bir sürede nasıl resmiyet kazandığını düşünürsek, size bazı haberlerimiz var – Google’ın yaklaşan tabletinin tanıtım videosu az önce sızdırıldı ve bize hâlihazırda erişebildiğimiz bilgilerden bazı kesitler gösteriyor.

Promosyon, 17 saniyelik bir videodan başka bir şey değil, bize Google’ın yaklaşmakta olan cihazının tüm önemli noktalarına bir göz atmamızı sağlıyor ve dürüst olmak gerekirse, heyecan verici bir cihaza benziyor. Video bizi kablosuz şarj yuvasından da geçiriyor.

Pixel Tablet ayrıca 11 inçlik bir ekran sunacak ve hatta Google TV uygulamasını kullanma şansına sahip olacaksınız. Video, Nearby Share, Google Meet ve daha fazlası dahil olmak üzere, insanların genellikle kullandığı diğer Google hizmetlerinin çoğunu da gösterir.

Genel olarak, Pixel Tablet yeterince iyi görünüyor, Tensor G2 yonga seti ile dolu olması gerekiyordu, ancak bakma şansımız olan her şeye dayanarak, tablet bir şeyden çok akıllı ev kullanıcılarına yönelik bir şeye benziyor bu aslında bağımsız bir tablet görevi görebilir.

Umarım ikincisi doğrudur çünkü Android tablet pazarı şu anda çok doygun değil ve diğer oyuncular için gerçekten sıkı bir rekabet olması gerekiyor.

Google Pixel Tablet, diğer Pixel cihazlarıyla birlikte Google I/O 2023’te resmiyet kazanacak. Başlığa basarak etkinliğe katılabilirsiniz. Etkinlik 10:00’da başlamalıdır. En çok hangi cihazlar hakkında heyecanlandığınızı bize bildirin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar