Skip to main content

Ad Code

LG, Yeni 49 İnç 240 Hz UltraGear Oyun Monitörü ile Yeni Ufuklara Açılıyor

– Advertisement –

İlgilenen müşteriler, 2 Nisan 2023’e kadar mevcut olan 199,99 $ değerinde ücretsiz bir UltraGear Oyun Pedi almak için şirketin mevcut ön siparişine göre hareket etmelidir. Herhangi bir ön siparişte olduğu gibi, belirli hüküm ve koşullar geçerlidir ve kullanıcıların ayrıntılar için resmi web sitesini kontrol etmesi gerekir.

LG UltraGear 49 inç çift QHD kavisli monitör, 240 Hz’e kadar yenileme hızları üretir

Yeni LG UltraGear 49 inç çift QHD kavisli monitör (49GR85DC-B), 32:9 ultra geniş en boy oranına sahiptir ve oyunculara ve uzman kullanıcılara hareket halinde kalmaları veya yeni seviyelere çoklu görev yapmaları için bol miktarda ekran alanı sağlar. Yeni monitördeki renk gamı ​​DCI-P3 %95’tir (CIE1976).

Yeni LG UltraGear 49 inç çift QHD kavisli monitörün (49GR85DC-B) özellikleri şunlardır:

  • Resim içinde Resim (PiP), ekranın dört köşesinden herhangi birine daha küçük bir resim için veya
  • Picture-by-Picture (PbP), kullanıcıların geniş ekranın bir tarafında ek içeriğe sahip olmasına izin verir.

Her iki seçenek de ek bir bilgisayar, konsol veya harici sürücü gibi içerik akışı kaynağı gibi birden fazla kaynak için içerik görüntülemenize olanak tanır.

Ek dahili özellikler şunları içerir:

  • Gelişmiş Oyun GUI’si: Kullanıcılar, mümkün olan en iyi görüntü için ekran ayarlarını optimize etmek üzere Oyuncu, Birinci Şahıs Nişancı (FPS) veya Gerçek Zamanlı Strateji (RTS) dahil olmak üzere çeşitli modlar arasından seçim yapabilir.
  • Dinamik Eylem Senkronizasyonu: Monitör, azaltılmış giriş gecikmesi ve inanılmaz performansla eyleme olduğu anda akıllı bir şekilde yanıt verir.
  • Siyah Sabitleyici: Black Stabilizer, düşmanın oyunda onlara gizlice yaklaşmamasını sağlamak için gölgelerde daha iyi görüş sunarak kullanıcılara yardımcı olur.
  • Saniye Başına Kare Sayısı Sayacı: Kullanıcının saniyedeki kare sayısı gerçek zamanlı olarak görüntülenir.
  • Ekrandaki Artı İşareti: Orta ekran artı işaretleri, daha fazla doğruluk için görüşü ve profesyonel düzeyde hassasiyeti geliştirir.

Bu özelliklerin birçoğu ekranlarda daha popüler hale geliyor ve her oyuncu farklı bir memnuniyet yaşayacak.

LG’nin UltraGear 49 inç çift QHD kavisli monitörü (49GR85DC-B), olağanüstü en yüksek parlaklık seviyeleri, inanılmaz kontrast ve ekstra yaşam ve her oyuna daldırmak için renk sunmak üzere VESA DisplayHDR 1000 desteğine sahiptir. Yeni oyun monitörü, 1ms Griden Griye (GtG) yanıt oranı sunarak ekrandaki gölgelenmeyi ve bulanıklığı azaltır. Ayrıca yeni LG UltraGear 49 inç çift QHD kavisli monitörde (49GR85DC-B) desteklenen AMD FreeSync Premium Pro, oyunculara akıcı, neredeyse yırtılmasız bir oyun deneyimi sunuyor.

LG, Yeni 49 İnç 240 Hz UltraGear Oyun Monitörü ile Yeni Ufuklara Açılıyor
LG, Yeni 49 İnç 240 Hz UltraGear Oyun Monitörü ile Yeni Ufuklara Açılıyor

LG UltraGear 49 inç çift QHD kavisli monitörün (49GR85DC-B) tasarımı, LED Altıgen arka aydınlatma ile kenarlıksız ekranı birleştirir. Kullanıcılar, kişisel tercihlerine göre yüksekliği, eğmeyi ve döndürmeyi ayarlayabilir. Altıgenler, ister stantta ister aydınlatmada olsun, oyun ekranı pazarında daha çok görünür ve oldukça benimsenen bir trenddir.

Bağlantı için monitör, HDMI 2.1 ve DisplayPort 1.4’ü destekler. Bu ekranda her iki bağlantı da desteklenir ve 240 Hz’e kadar yenileme hızını deneyimlemenizi sağlar. LG ayrıca, kulaklık üzerinden 3D ses için oyunlarda doğru mekansallaştırma ve yerelleştirmeyi yeniden oluşturmak için dört kutuplu bir kulaklık jakı ve DTS Headphone: X’i dahil etti. DTS HP:X, her durum için kanal tabanlı, sahne tabanlı ve nesne tabanlı sesi destekler. Ek bir 4 kutuplu kulaklık jakı, stereo kulaklık sinyallerini ve mono mikrofon sinyallerini eşit şekilde birleştirmenizi sağlar.

Yeni için ön sipariş fiyatı LG UltraGear 49 inç çift QHD kavisli monitör (49GR85DC-B) 1.299,99 ABD dolarıdır ve 3 Nisan 2023’te kargoya verilmesi bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar