Skip to main content

Ad Code

Apple’ın En Son Bluetooth 5.3 Listesi, Potansiyel 15 inç MacBook Air ve Mac Pro Lansmanına İlişkin İpuçları

Apple’ın İlkbahar etkinliğinde bir dizi başka ürünle birlikte 15 inç MacBook Air’i tanıtacağı söyleniyor. Bu hafta Apple, Bluetooth Launch Studio veritabanında yeni bir listeleme yapmayı uygun gördü ve yeni 15 inç MacBook Air ve Mac Pro’nun yakında piyasaya sürüleceğini ima etti.

Ürünler ismen belirtilmese de, dosyalama yaklaşan Bluetooth 5.3 standardını listeler ve önceki macOS ile ilgili listeye atıfta bulunur. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı ve yaklaşan Mac’lerden ne beklemeniz gerektiği hakkında bilgi almak için aşağı kaydırın.

15 inç M2 MacBook Air ve Mac Pro söylentilerinin ortasında Bluetooth 5.3 standardı için Apple dosyaları

Daha önce Apple’ın yeni 15 inç MacBook Air’i piyasaya süreceği bildirilmişti. Ayrıca şirket, bu yılın ilk yarısında yükseltilmiş bir Mac Pro’yu piyasaya sürmeyi planlıyor. Söylentilere göre 15 inç MacBook Air, 13,6 inç varyantla aynı tasarımı sallarken potansiyel olarak yeni M2 çipini içerecek. Mac Pro’nun da 2019 modeliyle aynı tasarıma sahip olması ancak Apple’ın M2 Ultra çipinden güç alması bekleniyor.

Noktaları birleştirirsek, 15 inç MacBook Air ve Mac Pro, Nisan ayında piyasaya çıkabilir. Apple, Haziran ayında WWDC etkinliğinde yeni M2 MacBook Air’i duyurduğundan, şirketin bu yılki WWDC’de makineleri potansiyel olarak duyurması olasıdır.

Apple'ın En Son Bluetooth 5.3 Listesi, Potansiyel 15 inç MacBook Air ve Mac Pro Lansmanına İlişkin İpuçları
Apple’ın En Son Bluetooth 5.3 Listesi, Potansiyel 15 inç MacBook Air ve Mac Pro Lansmanına İlişkin İpuçları

Bu, şirketin yeni Bluetooth 5.3 standardını ilk kez kullanışı değil. Apple, teknolojiyi en yeni iPhone 14 serisine, Apple Watch modellerine ve yakın zamanda duyurduğu 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerine entegre etti.

Şu anda, Apple’ın gerçekten Mart veya Nisan aylarında bir etkinliğe ev sahipliği yapıp yapmadığı belli değil. Ek olarak, şirketin yeni Mac’leri Bahar etkinliğinde mi yoksa basın duyurusu yoluyla mı duyuracağı konusunda herhangi bir ayrıntı mevcut değil.

Yorum Gönder

0 Yorumlar