Skip to main content

Ad Code

Galaxy S23 Serisinin Şubat Ayının İlk Haftasında Çıkacağı Söylentileri

Samsung, Galaxy S22 serisini bu yıl resmi olarak piyasaya sürdüğü zamana kıyasla biraz daha erken bir Galaxy S23 lansmanı ile zorlayabilir. Son söylentilere göre Koreli üreticinin yeni amiral gemisi serisini 2023 yılında Şubat ayının ilk haftasında duyuracağı söyleniyor.

Lansman Tahminlerine Göre Samsung, Galaxy S23 Ailesini 17 Şubat’tan itibaren Kullanılabilir Yapabilir

Rekabet yoğunlaştıkça Samsung, amiral gemisi akıllı telefonlarının lansman tarihini yavaş yavaş artırdı. Chosun’da yayınlanan bir söylentiye göre, bir şirket biraz daha erken bir açılışla öne çıkarsa, o şirketin rakipleri için dezavantajları var ve bu telefonlar kitlelere ne kadar hızlı piyasaya sürülürse, Samsung’un ilk çeyrek finansal sonuçlarına o kadar hızlı yansıyabilir. Şirketin planlarına aşina olan bir iş yetkilisi, lansmanla ilgili olarak şunları söyledi.

“Samsung Electronics, bir sonraki ürününü tanıtmak için gelecek yıl Şubat ayının ilk haftasında ABD’nin San Francisco kentinde bir Unpacked etkinliği düzenlemeyi planlıyor.”

Galaxy S22 ailesi 9 Şubat’ta duyuruldu ve 25 Şubat’ta satışa çıktı. Söylentilerin Galaxy S23 serisi için doğru çıkacağını varsayarsak, resmi sürüm 17 Şubat’ta gerçekleşebilir ki bu, üç Galaxy’nin bir haftadan fazla bir süre geçmesine neden olur.

S22 modelleri halka sunuldu. Daha önceki olaylarda olduğu gibi, Samsung muhtemelen ABD’deki ilk kullanıcıları ücretsiz bir çift Galaxy Buds, önemli bir indirim ve hatta şirketin web sitesinde bir sonraki alışverişlerinde kullanmak için ücretsiz kredi gibi ön sipariş bonusları ile ödüllendirecek.

Tasarım açısından, üç Galaxy S23 modelinin tümü, kasa ve kamera tümseklerinde yapılan küçük değişikliklerle, öncekilerden neredeyse hiç değişmeyecek.

Değişikliklerin çoğu içeride olacak. Samsung’un yıllardır ilk kez Exynos çipli herhangi bir Galaxy S23 modelini piyasaya sürmesi beklenmiyor. Qualcomm’la anlaşma, bu durumda Snapdragon 8 Gen 2 olan bir Snapdragon SoC’nin özel kullanımını belirtir.

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliği için davetleri gerçekleşmeden bir hafta önce göndermeye başlamalıdır, bu nedenle okuyucularımıza zamanında güncellemeler sağlamaya devam edeceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar