Skip to main content

Ad Code

Yeni Apple Watch Ultra Reklam, Amiral Gemisi Smartwatch’ın Dayanıklılığını Değişmeyen Ortam ve Sıcaklıklara Karşı Esnetiyor

Bu yıl tüm ürün yelpazesindeki en büyük akıllı saat olan Apple Watch Ultra, yalnızca yıllarca aşınmaya ve yıpranmaya dayanmakla kalmayıp aynı zamanda yoğun ortamlarda da çalıştığı için en fazla dayanıklılığı da sunuyor.

En son reklam, birçok kişinin yükseltme yapması için yeterince cazip olması gereken bu özellikleri gösteriyor.

Apple’ın resmi YouTube kanalında şirket, en yeni ve en büyük akıllı saatiyle ilgili aşağıdaki açıklamayı sağladı.

“Yeni Apple Watch Ultra ile tanışın. Sağlam titanyum kasa, şimdiye kadarki en büyük, en parlak Apple Watch ekranımız, özelleştirilebilir Action düğmesi, 100 m suya dayanıklı ve her türden sporcu ve maceracı için üretilmiş üç özel kayışla.”

Reklam, Apple Watch Ultra’nın, bu tür havalarda akıllı telefon kullanırken meydana gelen aşırı sıcaklıkların elektronik aksamların düzgün çalışmasını engellediği zorlu ortamlara maruz kalmasına rağmen nasıl çalışmaya devam ettiğini hemen hemen özetliyor.

En yeni giyilebilir cihazın normal bir Apple Watch’tan daha dayanıklı olduğu ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklılık sağlamak için safir kristal bir ekrana sahip olduğu söyleniyor.

Bilmiyorsanız, Apple Watch Ultra ayrıca MIL-STD 810H derecesi ve dalış sırasında kullanılmak üzere tasarlandığı ve ayrıca 100 metre derinliğe kadar derecelendirildiği anlamına gelen EN13319 sertifikası ile birlikte gelir.

Tüm bu korumalar ve daha fazlası reklamda vurgulanmıştır, ancak tüm bunları elde etmek için ödenmesi gereken bir bedel de vardır. Şu anda, Apple Watch Ultra, ABD’de 799 $ fiyatla şirket tarafından satılan en pahalı saattir.

Apple Watch Ultra’nın sağlam ve serideki diğer modellerden daha uzun ömürlü olmasına rağmen, boyutunun tüm bilekleri kapsayacak şekilde tasarlanmadığını ayrıntılı olarak açıkladı.

https://www.youtube.com/watch?v=tidgsqAf_tI

Yorum Gönder

0 Yorumlar