Skip to main content

Ad Code

Tam Galaxy S23 Teknik Özellikler Sayfası Sızıntısı: Bilmeniz Gereken Her Şey

Artık önümüzdeki yıla yaklaştığımıza göre, daha fazla sızıntı görüyoruz. Dün, 8 gig RAM, Snapdragon 8 Gen 2 ve Android 13’ü destekleyen telefonun Geekbench’te nasıl göründüğünden bahsettik ve bugün, telefon hakkında bilmemiz gereken her şeyi anlatan başka bir sızıntımız var.

Base Galaxy S23, Kazan Plakası Özellikleri Sunuyor Ama Şaşırmadık

Sızıntı geliyor Yogesh Kim gelecek Galaxy S23’ün tüm teknik özelliklerini paylaştı. Bilgiler temel varyantla ilgilidir, bu nedenle Plus ve Ultra varyantlarında değişiklikler bekleyebilirsiniz.

Aşağıda temel Galaxy S23 özelliklerine göz atabilirsiniz.

Sızan özelliklere dayanarak, Galaxy S23’ün 120Hz yenileme hızına sahip 6.1 inç FHD+ AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca 8 gig RAM ile birleştirilmiş Snapdragon 8 Gen 2’ye sahip olacaksınız.

Ön tarafta, 12 megapiksel ultra geniş açılı 50 megapiksel ana kamera ve 10 megapiksel telefoto kamera var. Ön optikler 10 megapiksel kamera tarafından işlenir. Galaxy S23, UI 5.0 tabanlı Android 13 çalıştıracak.

Telefon 3.900 mAh pil, 25W kablolu ve 15W kablosuz şarj ile güçlendirilecek. Söylemeye gerek yok, teknik özelliklere dayanarak, temel Galaxy S23, standart bir amiral gemisi telefon gibi görünüyor.

Ancak, Samsung’un 12 megapiksel ana kameradan geçtiğini görmekten memnunum ve şimdi 50 megapiksel ana kamera alacağız, bu kesinlikle bir yükseltme. Telefonun geri kalanına gelince, aşağı yukarı aynı cihaza bakıyoruz, ancak kaputun altında iyileştirmeler var.

Galaxy S23 serisi, 2023’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmeli ve doğal olarak, gelecek cihazlar hakkında daha fazla sızıntı görmeyi beklemelisiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar