Skip to main content

Ad Code

Samsung Galaxy S23 Şubat Ayında Duyurulabilir

Akıllı telefon pazarındaki bir sonraki büyük lansman Galaxy S23 ve konuya aşina olan kişiler birkaç kez bu cihazın çıkışının normalden daha erken gerçekleşeceğini söylediler.

Samsung, genellikle Şubat ayında Galaxy S serisi için güncellemeler duyurdu ve sevkiyatlar aynı ay içinde başlayacak.

Ancak bu kez Galaxy S23’ün çok daha erken ineceği söylendi. Bazı kaynaklar her şeyin Ocak ayında olabileceğini söylerken, diğerleri Samsung’un Noel’den hemen önce Aralık ayında bir çıkış yapmayı düşündüğünü bile belirtti.

Pazarlama açısından Aralık ayı lansmanı pek mantıklı gelmese de, şimdi yeni bir rapor, Samsung’un Galaxy S23’ü bitirmek için acelesi olmadığını gösteriyor.

Başka bir deyişle, yeni modelin lansmanı, şirketin tipik sürüm takvimine göre Şubat ayında gerçekleşebilir.

Sevkiyat Mart başında başlayacak

Etkinlik görünüşe göre 17 Şubat’ta planlanıyor ve bir düzeyde bu çok mantıklı. Bu gerçekten de lansman için hedeflenen tarih ise, nakliye teorik olarak Mart ayının ilk günlerinde başlamalıdır.

Rapor, Galaxy S23’te bir Exynos 2300 yongasının kurulacağını ortaya koyarak devam ediyor ancak öte yandan Snapdragon 8 Gen 2’nin de cihazın belirli sürümlerine güç vermesi bekleniyor. Büyük olasılıkla, Qualcomm çipi Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan Galaxy S23’e kurulacak, oysa uluslararası pazarlar Exynos konfigürasyonunu alacak.

Galaxy S23’ün başka türlü büyük tasarım değişiklikleri yapması beklenmiyor, bu nedenle bu yıl odak noktası, kaput altı yükseltmeler olacak.

Elbette, 17 Şubat lansman etkinliğini şimdilik kesin bir şey olarak almamalıyız, özellikle de şu ana kadar başka hiçbir güvenilir kaynak bu tarihi önermemişse.

Yorum Gönder

0 Yorumlar