Skip to main content

Ad Code

Pixel 7 Serisi Özellikleri Tam Olarak Sızıyor, Tam Olarak Beklediğiniz Gibi

Google başlatıyor Piksel 7 serisini 6 Ekim’de ve son birkaç ayda, çıkacak her iki cihaz hakkında da yeterince şey gördük. Bazıları sızıntılar yoluyla, bazıları Google’ın kendisi aracılığıyla ve şimdi, yaklaşmakta olan telefonların tüm teknik özellik sayfası çevrimiçi olarak sızdırıldı ve şaşırmayacaksınız.

Google Haberler Telegram Kanalı hafta sonu sözde bir Pixel 7 serisi teknik özellik sayfası yayınladı ve bunu Tayvanlı bir operatörün web sitesinde bulan bir takipçiden geliyor. Sayfada bir dizi yeni ve daha önce sızdırılmış ayrıntılar var.

Tüm Pixel 7 Özellik Sayfası Yaklaşan Android Amiral Gemileri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şeyi Gösterir

Söylemeye gerek yok, Pixel 7 serisi, Pixel 6 serisine çok benziyor, ancak bunun iyi mi yoksa kötü mü olduğuna karar vermenizi size bırakacağım.

Pixel 7 Serisi Özellikleri Tam Olarak Sızıyor, Tam Olarak Beklediğiniz Gibi
Pixel 7 Serisi Özellikleri Tam Olarak Sızıyor, Tam Olarak Beklediğiniz Gibi

Hem Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro, Tensor G2 yonga seti ile birlikte gelir ve 128 veya 256 gig varyantlarında satılacaktır.

Ayrıca bir IP68 derecesine, yüz kilidi açmaya ve parmak iziyle kilit açmaya da sahipsiniz. Her iki kamera da 50 megapiksel ana arka kamerayı, 12 megapiksel ultra geniş kamerayı ve 4K video kaydedebilen 10.8 megapiksel özçekim kamerasını paylaşıyor.

Pixel 7 Pro, 6.7 inç QHD+ OLED ekran (LTPO, 120Hz), 12 gig RAM ve ultra geniş kamera için otomatik odaklama ile birlikte 48 megapiksel telefoto kamera sayesinde adını alıyor.

Standart model, 90 Hz yenileme hızına sahip 6,3 inç FHD+ OLED ekran, 8 gig RAM ve telefoto kameranın yanı sıra sabit odaklı ultra ide kamera sunuyor.

Buradaki ilginç bir açıklama, Pixel 7 Pro’nun telefoto kamerasının 5x optik yakınlaştırmaya ve 30x “yüksek çözünürlüklü” yakınlaştırmaya sahip olduğu söyleniyor.

Teknik özellik sayfası, telefonlardan bekleyebileceğiniz bazı özelliklerden de bahsetti. Kullanıcılar, Film Hareket Bulanıklığı seçeneğini ve Makro Odak modunu (yalnızca Pixel 7 Pro) alacak.

İki telefonun da kablolu ve kablosuz hızlı şarj ile geleceği söyleniyor ancak yeni sızıntı ilk bakışta şarj hızlarını belirtmiyor ancak ince baskıya baktığınızda Pixel 7’nin 21W hızlı olması bakıyorsunuz.

Şarj etme ve Pixel 7 Pro’nun piyasadaki diğer tekliflerden bazılarına kıyasla oldukça yavaş bir şarj hızı olan 23W’a sahip olması.

Yorum Gönder

0 Yorumlar