Skip to main content

Ad Code

Galaxy S23 Çıkış Tarihi Görünüşe Göre Carrier Tarafından Onaylandı

Koreli bir operatörden geldiği iddia edilen bir sızıntı, Galaxy S23 ve S23+ tasarımının yanı sıra ön sipariş bonusu ve telefonların ön siparişe açılacağı tarihi doğrulamış olabilir.

Bu bilgilere göre, Samsung’un Unpacked etkinliği için Galaxy S23 serisi 5 Ocak 2023 tarihinde yapılacaktır.

Galaxy S23 Serisi 5 Ocak 2023’te Resmi Olacak, Galaxy Buds 2 Pro Ön Sipariş Hediyesi Olarak Gelecek

Baktığımız posterin yasal olduğu varsayımı altında, KT’nin yaklaşan Galaxy S23 serisi için hazırlayabileceği ön kayıt programına bakıyoruz. Sızdırılan poster, kullanıcıların bu yıl 23 Aralık’tan itibaren telefonlara kaydolabileceklerini gösteriyor. Bilmeyenler için KT, Güney Kore’deki en büyük ikinci mobil operatördür.

Aşağıdaki afişe göz atabilirsiniz.

Baktığımız tanıtım afişi, yakında çıkacak olan Galaxy S23 serisiyle ilgili bir takım detayları doğruluyor gibi görünüyor. Yalnızca S23 ve S23+’ı gösterse de cihazların nasıl görüneceği konusunda bize iyi bir fikir veriyor.

Poster ayrıca Galaxy S23 telefonlarını ön sipariş verdiğinizde size Galaxy Buds 2 Pro’yu hediye olarak veya daha düşük bir fiyatla alacağınızı gösteriyor. Ancak her zaman olduğu gibi ön sipariş hediyeleri bölgeye göre değişiklik gösterecektir.

Galaxy S23 serisi gerçekten normal zamandan daha erken resmileşirse, Samsung bu rotayı ilk kez kullanmayacak.

Bu, geçmişte Samsung’un cihazları sahip oldukları modelden daha önce duyurduğu yerlerde de oldu. İlk çeyreğin normalde zaman çerçevesi olacağını biliyorduk, ancak Ocak beklediğimiz gibi değildi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar