Skip to main content

Ad Code

Bir Kullanıcının Bileğinde Aşırı Isınmış ve Daha Sonra Patlamış Bir Apple Saati mi?

Apple Watch çok yetenekli bir cihaz ancak her gün sigara içtiğini ve aşırı ısındığını görmüyorsunuz.

Bir kullanıcı, Apple Watch Series 7’nin bileğinde nasıl aşırı ısındığını ve daha sonra patladığını kaydetti. Apple’a sorun bildirildi ve araştırılıyor. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple Watch Series 7 Aşırı Isındıktan Sonra Patlıyor, Kanepede Yanık İzleri Bırakıyor

Bir Apple Watch Kullanıcı ısınmaya başladığında Apple Watch Series 7’yi takıyordu.

Giyilebilir cihaz, 70 derece Fahrenheit’in biraz üzerinde sıcaklıkla evinde normalden daha sıcaktı. Dahası, watchOS ayrıca yüksek sıcaklık nedeniyle kapanmasını isteyen bir uyarı işareti gösterdi. Kullanıcı Apple Destek ile iletişime geçerek durumu açıkladı.

Birden çok hiyerarşi düzeyine bağlandıktan sonra, arama sonunda inceleme için vakayı oluşturan bir yöneticiye bağlandı. O sırada Apple yöneticisi tarafından herhangi bir çözüm sunulmadığı için kullanıcı saate dokunmaması konusunda yönlendirildi.

Ancak, kullanıcı uyandığında Apple Watch’u eskisinden daha da sıcak bulması yalnızca bir başlangıçtı. Ayrıca saatin görüntüsünü de bozdu. Fotoğraf çekme girişiminde bulunan Apple Watch, önünden “çatırtı” sesi çıkarmaya başladı ve patladı

Kullanıcı, güvende olması için Apple Watch’u pencereden dışarı attı. Ayrıca saat kanepede yanık izleri de bırakmış. Kullanıcı ayrıca kurşun zehirlenmesiyle ilgili endişeler nedeniyle ER’yi ziyaret etti.

Ancak Apple Watch, zehirlenmeye neden olacak kadar yeterli miktarda kurşun içermez. Kullanıcı, davanın “birinci öncelik” olacağı söylendiği yerde tekrar Apple’a ulaştı. Şirket, patlayan Apple Watch’un teslim alınmasını ayarladı ve ayrıca ona imzalaması için bir belge göndererek hikayede sessiz kalmasını istedi. Ancak, imzalamayı reddetti ve bunun yerine hikayeyi yayınla paylaştı.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Daha fazla ayrıntı mevcut olduğu anda hikayeyi daha fazla ayrıntıyla güncelleyeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar