Skip to main content

Ad Code

Amazon Prime satışında Galaxy Watch 4’te büyük tasarruf edin

– Advertisement –

Amazon Prime Erken Erişim satış etkinliği nihayet devam ediyor ve Samsung Galaxy Watch 4’ü indirimli bir fiyata alabilirsiniz.

Amazon’un İngiltere’de 11 Ekim’den (bugün) 12 Ekim’e kadar sürecek iki günlük etkinliği, Prime abonelerine tatil alışverişi yapmak için erken bir şans verecek. Bu yıl alabileceğimiz tüm indirimlere ihtiyacımız olduğunu biliyor.

Satış etkinliği listesine yapılan bu yeni ilavenin ilk çalıştırmasında öne çıkan fırsatlardan biri, son yılların en iyi akıllı saatlerinden biridir. Şu anda satın alabilirsiniz Samsung Galaxy watch 4’ü sadece 149 sterline, bu da RRP’sinde 50 sterlinlik bir tasarrufu temsil ediyor.

Amazon Prime satışında Galaxy Watch 4'te büyük tasarruf edin
Amazon Prime satışında Galaxy Watch 4’te büyük tasarruf edin

Bu Prime Erken Erişim gününde Galaxy Watch 4’te 50 £ tasarruf edin

Samsung Galaxy Watch 4, bu Amazon Prime Erken Erişim gününde 149 £ ‘a düştü. Bu %25 tasarruf demektir.

Bu özel fırsat özellikle saatin daha küçük 40 mm boyutunda, Samsung’un altın rengi seçeneğinde ve Bluetooth bağlantısıyla ilgilidir. Bu konfigürasyonla rahat olmanız şartıyla, cazip bir anlaşmayı temsil ediyor.

Geçen yıl Samsung Galaxy Watch 4’e 4,5 yıldızlı parlayan bir inceleme verdik. Wear OS 3’ü piyasaya sürmek için seçilen akıllı saat olduğu için dönüm noktası niteliğinde bir cihazdı.

Yalnızca bu düzeyde, Google’ın akıllı saat kullanıcı arayüzünü en iyi şekilde sunmak bir zaferdi. Ayrıca Samsung Galaxy Watch 4, keyifli bir dijital çerçeve navigasyon sistemi, çarpıcı bir minimalist tasarım ve “Muhteşem orijinal saat yüzleri koleksiyonu” sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar