Skip to main content

Ad Code

Yaklaşan Amiral Gemisinin Galaxy S22 ile Tasarım Benzerliklerine İlk Bakışı Sunan Galaxy S23 Renderları Burada

Galaxy S23, Galaxy S22’ye kıyasla biraz daha rafine bir tasarıma sahip olabilir, çünkü ilk görüntüler ve video gelecek yılın başlarında gelecek olan amiral gemisine bir bakış sunuyor.

Galaxy S23, 6.1 inç Ekrana Sahip Olabilir ve Render’lara Yakından Bakıldığında SIM Kart Tepsisi Olmadığını Ortaya Çıkarıyor

OnLeaks ve Digit’ten oluşan ekip, Galaxy S23 görüntülerinin ve 360 ​​derecelik bir videonun gün ışığına çıkarılmasına yardımcı oldu ve tıpkı doğrudan önceki modelde olduğu gibi, önde üstten monte edilmiş bir delikli kamera ve üçlü bir arka sensörle birleştirildi.

Çerçeveler tek tip görünüyor ve yakından bakarsanız, fiziksel bir SIM kart tepsisi yok, bu da Samsung’un tıpkı Apple’ın iPhone’larında yaptığı gibi yalnızca bir eSIM lansmanı ile devam edebileceğini ima ediyor, ancak bu plan ABD ile sınırlı olabilir.

İki kaynak, Galaxy S23’ün boyutlarının 146,3 x 70,8 x 7,6 mm ölçülerinde olacağını, dolayısıyla Galaxy S22’den biraz daha büyük olacağını ve biraz daha büyük pil gibi belirli avantajlara yol açacağını iddia ediyor.

Umalım ki Samsung, boşa gitmesine izin vermek yerine mevcut alandan yararlansın.

İlk bakışta, Galaxy S23, Galaxy S22 ile hemen hemen aynı fiziksel özellikleri koruyor; bu, Samsung’un lansman sırasında aynı fiyatı damgalayabileceği anlamına geliyor. Nihai tasarım şu anda baktığınızdan biraz farklı olabileceğinden, okuyucularımıza bu görüntülere çok fazla dalmamalarını öneriyoruz.

OnLeaks, doğru işlemeleri paylaşmak için muazzam bir geçmişe sahiptir, ancak bu aynı zamanda Samsung’un gelecek için ne planladığına da bağlıdır.

Ayrıca aşağıdaki 360 derecelik videoya bakabilir ve en son görüntüler hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar