Skip to main content

Ad Code

Resmi iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Duvar Kağıtlarını İndirin

– Advertisement –

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro akıllı telefon serisindeki resmi duvar kağıtları artık farklı renklerde indirilebilir.

Sahip Olabileceğiniz Tüm Cihazlar için Resmi iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve Pro Max Duvar Kağıtlarını İndirin

İPhone 14 ve iPhone 14 Pro gönderilerini almamıza hala bir hafta kaldı ve yeni akıllı telefon serisindeki duvar kağıtları zaten indirilmeye hazır.

Bir şeyleri abartmak veya sadece herkesin aşırı kullanacağı yepyeni duvar kağıtlarının tadına bakmak istiyorsanız (güven bana, yapacaklar) o zaman neden hepsini şu anki iPhone’unuz veya herhangi bir telefonunuz için indirmiyorsunuz? ? Buna evet diyeceğinizi biliyorduk!

Yukarıdaki duvar kağıtlarını ekledik, ancak bunları mümkün olan en yüksek kalitede indirmek istiyorsanız, her şeyi paketledik. Buradan indirin.

OLED ekranlı bir iPhone veya Android telefonunuz varsa, bu duvar kağıtları gerçekten parlayacak. Ancak, bu gerçekten önemli değil – telefonunuzdaki şeyleri yeni bir duvar kağıdıyla tazelemek istiyorsanız, o zaman şanslı gününüz bugün.

Telefonlara gelince, bu duvar kağıtlarının kaynağı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, performans söz konusu olduğunda o kadar büyük yükseltmeler değil, ancak ekranlar daha parlak ve kameralar büyük ölçüde iyileştirildi.

iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro ise çılgın yükseltmeler ve Dynamic Island’ı duyduğunuzdan eminiz. Ancak bunun dışında, ekranlar harika, A16 Bionic, A15’e göre harika kazançlar vaat ediyor. Zaman geçtikçe bu özelliklerin nasıl geliştirileceğini göreceğiz.

Yeni iPhone’unuz ön kapınıza gelene kadar, heyecanı devam ettirmek için bu duvar kağıtlarına sahipsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar