Skip to main content

Ad Code

iPhone için iOS 16.0.2 Güncellemesini İndirin

Apple, iPhone kullanıcıları için iOS 16.0.2 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme öncelikle iPhone 14 Pro kamerayla ilgili sorunları giderir.

iOS 16.0.2 Güncellemesi, Pek Çok Düşüncenin Cihazın Değiştirilmesi Gereken Kamera Düzeltmesi ile Geldi – Hemen İndirin ve Yeni iPhone’unuzu Normal Bir Şekilde Kullanın

Son zamanlarda iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ile ilgili bir sorun olduğu herkesin dikkatini çekti. Kamerayı üçüncü taraf bir uygulamada her kullandığınızda, kamera taşlama sesleri çıkarmaya başlar. Apple, sorunu bir yazılım güncellemesiyle çözebileceğini söyledi ve bugün bu güncelleme yayınlandı – iOS 16.0.2.

Güncelleme, bazı uygulamalarda tekrar tekrar görünen korkunç kopyala-yapıştır istemi de dahil olmak üzere diğer sorunları da ele alıyor. Bu ve daha fazlası bu sürümle düzeltildi ve güncelleme tüm iPhone kullanıcıları için mevcut.

iPhone için iOS 16.0.2 Güncellemesini İndirin
iPhone için iOS 16.0.2 Güncellemesini İndirin

Bu güncelleme, aşağıdakiler dahil olmak üzere iPhone’unuz için hata düzeltmeleri ve önemli güvenlik güncellemeleri sağlar:

  • iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te bazı üçüncü taraf uygulamalarla çekim yaparken kamera titreyebilir ve fotoğrafların bulanık olmasına neden olabilir
  • Cihaz kurulumu sırasında ekran tamamen siyah görünebilir
  • Uygulamalar arasında kopyala ve yapıştır, izin isteminin beklenenden daha fazla görünmesine neden olabilir
  • Yeniden başlattıktan sonra VoiceOver kullanılamayabilir
  • Servis yapıldıktan sonra bazı iPhone X, iPhone XR ve iPhone 11 ekranlarında dokunmatik girişin yanıt vermemesi sorununu giderir

Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriği hakkında bilgi için lütfen bu web sitesini ziyaret edin:

https://support.apple.com/kb/HT201222

Güncellemeyi mümkün olan en kısa sürede indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ye gidin ve iOS 16.0.2 güncellemesi göründüğünde İndir ve Yükle’ye dokunun, bu kadar basit.

Güncellemenin yeni bir geri yüklemesini yapmak istiyorsanız, bir Lightning kablosu kullanarak iPhone’unuzu PC’nize veya Mac’inize bağlamanız ve Finder veya iTunes’da iPhone’u Geri Yükle düğmesini tıklamanız yeterlidir. Gerekli iOS 16.0.2 ürün yazılımı dosyası bilgisayarınıza indirilecek ve ardından geri yüklenecektir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar