Skip to main content

Ad Code

Google, Pixel 7 Pro’ya Tepki Veren İnsanları Filme Almaya ve Ön Sipariş Tarihini Onaylamaya Karar Verdi

Google, yaklaşmakta olan Pixel 7 serisi için tanıtım materyalinin tam olarak yürürlüğe girmesini sağlıyor. Şirket gerçekten sıradan olmayan yeni bir video yayınladı ama, şirket yeniyi istiyor Piksel 7 serisi çok dikkat çekmek için ve bu video tam da bunu yapıyor.

Video, Pixel 7 Pro’yu görme şansına sahip olan kişilerin tepkilerini gösterdiği için basit ve anlaşılır. İlk kez olup olmadığı teyit edemediğimiz bir şey. İnsanların telefona tepki verdiğini görme şansınız olsa da sonlara doğru telefonun kendisini görme şansınız olmuyor.

Pixel 7, 6 Ekim’de Ön Siparişe Çıkacak, 13 Ekim’den Başlayan Gönderiler

İlgilenenler için aşağıdaki teaser’a bakabilirsiniz ve bu size bir bakış açısı kazandıracaktır.

Video kesinlikle şaka gibi ve çoğunun aslında senaryo olduğuna inanmak için dahi olmaya gerek yok. Pixel 7 serisi hakkında çok şey biliyoruz ve telefonun 6 Ekim’de resmiyet kazanacağını da biliyoruz.

Şimdi, Pixel 7 serisine sahip olmak isteyenler için telefonlar aynı gün ön sipariş vermeye başlayacak. Telefonun ön siparişten sadece 7 gün sonra 13 Ekim’de gönderileceğini varsayıyoruz, ancak çıkış tarihine yaklaştıkça cihazlar ve özellikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar