Skip to main content

Ad Code

OnePlus Ace 2V Kılık Değiştirmiş OnePlus Nord 3 Olabilir

OnePlus, akıllı telefonları için mükemmel yayın modelini bulmayı başardı. Şirket, hem uluslararası hem de yerel pazarlar için ayrılmış ana amiral gemisi telefonlara sahip ve ardından yerel pazara özel, ancak daha sonra yeniden markalanmış teklifler olarak uluslararası pazarlara gelen bazı telefonlar var. Bugün şirket, OnePlus Nord 3 olabilecek OnePlus Ace 2V’yi duyurdu.

OnePlus Ace 2V, kağıt üzerinde mükemmel görünüyor ancak kamera ve yapı kalitesi açısından bazı önemli köşeleri ortadan kaldırıyor

Peki, OnePlus Ace 2V ne hakkında? Pekala, piyasadaki diğer OnePlus telefonlarından daha ucuz bir telefon alıyorsunuz, ancak yine de bazı yeterli özelliklere sahip oluyorsunuz. Şirket, daha pahalı bir Snapdragon ürünü yerine MediaTek Dimensity 9000 yonga setini tercih ediyor. OnePlus Ace 2V ayrıca 2.772×1.240 çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6.74 inç bayrak OLED ekrana sahiptir. Çinli firmanın telefon ekranında ucuza gitmediğini söylemek yanlış olmaz.

OnePlus Ace 2V’ye güç sağlamak, 80W’da şarj olan 5.000 mAh’lik bir pildir. Ne yazık ki kablosuz şarj desteği yok ancak şirket, özellikle tüm şirketler şarj cihazlarını elinden alırken kutuya şarj cihazı ekleyecek kadar cömert davranıyor.

OnePlus Ace 2V Kılık Değiştirmiş OnePlus Nord 3 Olabilir
OnePlus Ace 2V Kılık Değiştirmiş OnePlus Nord 3 Olabilir

Optiklere geçerken, burası OnePlus’ın köşeleri kesmeye karar verdiği yer. OnePlus Ace 2V, aldığınız kamera açısından ortalama bir telefon. Herhangi bir OIS’siz 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel makro lens var. Ön tarafta 16 megapiksellik bir kamera bulacaksınız. Buradaki en büyük hayal kırıklığı, herhangi bir OIS’siz birincil kameradır, çünkü böyle zamanlarda her bütçeye uygun telefonun dahili sabitleme sağlayan bir kamerası vardır, bu nedenle bu özelliği kesme fikri çok az mantıklıdır veya hiç mantıklı değildir.

Şirketin maliyetleri düşürmeye karar verdiği bir başka alan da ön camdır. Şirket, geleneksel Gorilla Glass yerine AGC DT-Star2’yi tercih ediyor ve hızlı bir Google araması, bu camın hafif, esnek, çizilmeye karşı iyi dirençli ve büyük bir dayanıklılığa sahip olduğunu ortaya koyuyor. Ancak bekleyip gerçek hayattaki kullanım durumlarını nasıl ele aldığını görmemiz gerekecek, ancak günün sonunda camın cam olduğunu unutmayın.

OnePlus Ace 2V Kılık Değiştirmiş OnePlus Nord 3 Olabilir
OnePlus Ace 2V Kılık Değiştirmiş OnePlus Nord 3 Olabilir

OnePlus Ace 2V’nin geri kalanı, ünlü uyarı kaydırıcısından, Android 13’ün Color 13 destekli sürümünden, ekran altı parmak izi sensöründen ve başka bir deyişle geçmişten gelen bir patlama olan bir IR patlatıcıdan oluşur.

Tüm bunlar 2.299 yuan veya 332 $ karşılığında sizin olabilir, bu da benzer özelliklere sahip telefonlara kıyasla önemli ölçüde daha ucuzdur. Ancak unutmayın, şu anda bu telefon Çin ile sınırlı ve aynı telefonun iç piyasa dışında farklı bir isimle satılıp satılmayacağından emin değiliz. Yine de, hakkında daha fazla şey duydukça sizi haberdar edeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar