Skip to main content

Ad Code

Devasa Bir Harici Ekrana Sahip Bir Sonraki Motorola Razr Telefon

2023, kapaklı katlanabilir telefonlar için mükemmel bir yıl olduğunu kanıtlıyor. Galaxy Z Flip 5 ve şimdi, bu yıl piyasaya çıkacak bir sonraki Motorola Razr telefonunun devasa bir kapak ekranına sahip olacağını biliyoruz. Rekabetin endişelenmesinin zamanı geldi.

Motorola Razr telefonunun, telefonun neredeyse tüm arka tarafını kaplayan ve hatta çift kamera kurulumunun ötesine geçen devasa bir kapak ekranı gösteren görselleriyle öne çıktı.

Motorla Razr, telefonun arka yüzünün yarısını kaplayan harici bir ekrana sahip

Garip görünümlü bir telefon hayal etmenizi anlıyorum ama pratik göründüğünü anlamak için aşağıdaki çizimlere bakın.

Motorola Razr’daki kapak ekranının ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz ve bu mantıklı çünkü bu kadar büyük bir ekranla, her telefon görüşmesi yapmanız, mesaj göndermeniz ve hatta kontrol etmeniz gerektiğinde telefonunuzu açmanız gerekmeyecek. bildirimler için.

Demek istediğim, ekran arkaya mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş ve dış ekranın zarar görmesi konusunda bazı endişeler uyandırsa da, bir ekran koruyucu ile kurtulabilirsiniz.

Şimdi, bu harici ekranın Motorola Razr’ın yalnızca üst yarısını kapladığı düşünüldüğünde, ana ekranda bulunan katlanabilir plastik yerine cam olacağını söylemek güvenli. Dolayısıyla, dayanıklılık söz konusu olduğunda, onu yalnızca çizilmelere karşı korumanız gerekir.

Fark edebileceğiniz bir başka ilginç şey de kullanıcı arayüzünün kendisidir. Görünüşe göre Motorola Razr, arkadaki daha küçük ekran için optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip olacak, bu nedenle ekrandan düşen herhangi bir çarpık metin veya görüntü için endişelenmenize gerek yok. Uygulama çok sağlam görünüyor.

Ne yazık ki, yeni Motorola Razr hakkında muhtemelen bu yıl çıkacak olması dışında pek bir şey bilinmiyor. Diğer şirketlerin aksine, Motorla etkinliklere ev sahipliği yapmıyor, bu nedenle bu telefonun bir gün birdenbire piyasaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, sürümü dört gözle beklediğinizden emin olun.

Yorum Gönder

0 Yorumlar