Skip to main content

Ad Code

Bunlar Yeni Şubat 2023 Windows 10 Toplu Güncellemeleridir

– Advertisement –

14 Şubat, bize Windows 10 cihazlarını hedefleyen yeni toplu güncellemeler getirdi ve söylemeye gerek yok, Salı Yaması’nda yayına girecekleri göz önüne alındığında, asıl odak noktaları işletim sistemindeki güvenlik hatalarını çözmek.

Desteğin sonuna yaklaşan daha fazla Windows 10 sürümüyle, özellikle işletim sisteminde yeni kritik güvenlik açıkları keşfedildiğinden, daha yeni bir sürüme güncelleme yapmak artık her zamankinden daha önemli.

Örneğin, bu ay Microsoft, zaten vahşi ortamda istismar edilen en az üç güvenlik açığı keşfetti ve bu, yamaların yüklenmesini tüm cihazlarda öncelik verilmesi gereken bir şey haline getiriyor.

Aşağıdaki güncellemeler artık Windows 10 cihazlarda yayında:  

Microsoft, bu güncellemelere nelerin dahil olduğu hakkında çok fazla ayrıntı sağlamıyor, ancak söz konusu güvenlik yamalarına ek olarak, bu sürümler ayrıca bazı IoT cihazlarında sesi bozan bir hata için bir düzeltme ile birlikte geliyor. Tabii ki, daha fazla hata düzeltmesinin dahil edilme şansı var, ancak bu kez kullanıcıların yeni güncellemeleri yükledikten sonra bunları kendi başlarına çözmeleri gerekecek.

Bilinen sorunlar söz konusu olduğunda, bu ayın kullanıma sunumunda yeni bir hata yok, bu nedenle Windows 10 güncellemeleri yalnızca Microsoft Edge’in eski sürümünün Chromium tabanlı sürümle doğru şekilde değiştirilmemesine neden olan önceki aksaklıkla birlikte geliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar