Skip to main content

Ad Code

AT&T, Resmi Galaxy S23 Görüntülerini ve Ayrıntılarını Sızdırıyor

Galaxy S23 serisi nihayet 1 Şubat’ta resmiyet kazanıyor ve şu ana kadar gördüğümüz tüm bilgilere dayanarak cihaz hakkında bilmediğimiz hiçbir şey olmadığını söylemek güvenli. Fiyatlandırma, renderlar, teknik özellikler ve aradaki her şey bize altın tepside sunuldu ve telefon henüz resmi olmasa da, görünüşe göre AT&T daha fazla dayanamayacak.

AT&T’den yeni bir sızıntı sayesinde Galaxy S23 neredeyse onaylandı

Bir AT&T mağazası, yaklaşan Galaxy S23’ün resmi fotoğraflarını sızdırdı ve bize telefonla ilgili bazı bilgiler verdi. Ancak bu bilgi ve resimler, Plus veya Ultra varyantına değil, yalnızca temel varyanta karşılık gelir.

Yine de ilgileniyorsanız, aşağıdaki renderlara bakabilirsiniz.

Peki Galaxy S23 ile ilgili detaylar ne olacak? Sızıntı, çevre dostu malzemelerle birlikte fotoğrafçılığa da ışık tutuyor.

Yeni Samsung Galaxy S23 ile her günü destansı hale getirin. Kusursuz Nightography ile kristal netliğinde 50 MP kamera ile anı yakalayın. Galaxy S23, güçlü işlem performansı, otomatik uyarlanabilir 6,6 inç ekran ve çalışmaya devam etmenizi sağlayacak pil gücüne sahipken çevre dostu ve sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır!

Elbette Galaxy S23 serisi, kablosuz şarj, su geçirmezlik, sağlam kameralar, pil ve daha fazlası olmadan eksik kalacaktır. Son olarak, alacağınız renkler Yeşil, Krem, Lavanta ve Fantom’dur. Telefonların samsung.com’a özel ek renklerde çıkacağından şüpheleniyoruz, ancak oraya vardığımızda göreceğiz.

Galaxy S23, 1 Şubat’ta resmiyet kazanacak ve ilgileniyorsanız, teklif için hala bir günden biraz fazla zamanınız var.

Yorum Gönder

0 Yorumlar