Skip to main content

Ad Code

Apple M3’ün H2 2023’te M2 Pro’dan Sonra M2 Max Go’nun Güncellenmiş MacBook Pro Modelleri İçin Resmi Olarak Çıkacağı Söylentileri

M3 de dahil olmak üzere Apple’dan birkaç özel yonga setinin bu yılın sonlarında gelmesi bekleniyor. Yaklaşan SoC, muhtemelen ince form faktörlerine sahip çok sayıda ürünü besleyecek ve bir kişiye göre, bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek.

M3, tıpkı A17 Bionic gibi TSMC’nin 3nm sürecinden yararlanacak

H2 2023 lansmanı sağlam bir zaman çizelgesi sağlamasa da, @appleakation’ın tahmini, yukarıda belirtilen dönemin güncellenmiş MacBook Air modellerini görmeyi beklememiz gerektiğini gösteriyor.

Apple’ın M2 MacBook Pro’yu yükseltilmiş M3 ile güncellemeyi planlayıp planlamadığından emin değiliz, ancak önümüzdeki aylarda daha fazlasını öğreneceğiz.

Daha önce, Apple’ın sahip olduğunu bildirmiştik. Çekirdek tasarım işini tamamladı. M3’ün özel silikonunun 2023’ün ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor. M2 ve yeniden tasarlanan MacBook Air geçen yılın Haziran ayında resmen duyurulduğu için Apple, 2023’ün dördüncü çeyreğinde bir etkinliğe ev sahipliği yapabilir. dev bu yıl için aynı kasayı yeniden., şirketin bir 15,5 inç ekrana sahip daha büyük sürüm fazla.

@Appleakation’ın tahmin edilen programına göre M3, Apple’ın M2 Pro ve M2 Max’i duyurmasından sonra gelecek. Ayrıca şirketin Ekim ayında özel bir Mac etkinliği düzenlediği için M3’ün, her ikisinin de TSMC’nin 3nm mimarisinden yararlandığı söylenen A17 Bionic’ten sonra tanıtılacağını düşünüyoruz. TSMC’nin resmi duyurusu sırasında, ne kadar iyi performans göstereceğine gelince, üreticinin başkanı Mark Liu, yeni 3nm işleminin bir dereceye kadar teslim edeceğini belirtti.

Şaşırtıcı bir şekilde yönetici, performans kazanımlarından bahsetmedi ve Apple’ın M3’ü tıpkı A17 Bionic gibi yonga setinden alabileceğiniz pil ömrü miktarına göre pazarlayacağını öne sürdü.

Bu kötü bir şey olmasa da, müşterilerin şu anda M2 SoC’ye sahip bir Apple ürününe sahip olmaları durumunda, belki de yükseltmeyi beklemeleri ve bir sonraki lansmanı beklemeleri gerektiğinin altını çiziyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar