Skip to main content

Ad Code

Pixel 7 Pro, Dayanıklılık Testinden Zor Çıktı

Dayanıklılık testleri, bir telefonun ne kadar sağlam veya dayanıklı olduğunu test etmenin her zaman doğru yolu değildir. Ancak telefonla ilgili neler yapılabileceği ve günlük hayatın stresiyle baş edip edemeyeceği konusunda bize fikir veriyorlar. En son Piksel 7 Pro şimdi böyle bir dayanıklılık testinin konusu haline geldi ve sonuçlar beklediğiniz gibi değil.

Telefonların dayanıklı olması gerekir, böylece yapısal bütünlükle ilgili başka sorunlarla karşılaşmadan veya kırılmadan yıllarca hayatta kalabilirler. JerryRigEverything’den favorimiz Zack Nelson, Pixel 7 Pro’yu denemeye karar verdi ve aşağıda inceleyebileceğiniz bir dayanıklılık testine karşı ne kadar iyi gittiğini gördü.

Videonun tamamını gözden geçirirseniz, iyi haberin sadece orada olmadığını anlayacaksınız. Zack, telefonu diğer tüm telefonların yaşadığı olağan tedaviden geçirdi ve telefon zar zor hayatta kaldı.

Kutusundan çıkarıldıktan birkaç dakika sonra metal kamera çıkıntısında görünen çizikler görerek başlıyoruz. Ekran, Moh’un sertlik ölçeğinde tipik altı ve yedi puan alarak çizik testinden sağ çıktı. Ancak kamera çıkıntısı iyi çalışmıyor ve hemen hemen her şeyden çok fazla çizik alıyor.

Eğer çiziklerde sorun olmadığını düşünüyorsanız videoyu biraz daha izlemeli ve büküm testine gitmelisiniz. Zach, Pixel 7 Pro’yu standart bükme testinden geçiriyor ve telefon, kamera çubuğunun altındaki anten hattının yakınında bir kopma yaşıyor ve bu sizin ilk sorun işaretiniz.

Zach, videosunda “Pixel 7 Pro ikiye bölünmüyor veya felaket bir şekilde kırılmıyor, ancak Google kesinlikle bu Nexus 6P yapısal bütünlük standardına biraz fazla yaklaşıyor” dedi.

Neyse ki, telefon yarıya inmedi, ancak dayanıklılık seviyesi güven vermek için hiçbir şey yapmıyor. Devam etmek ve telefonu kullanmak istiyorsanız, telefonun doğal olmayan bir şekilde bükülmesini önlemek için bir kılıf takmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar