Skip to main content

Ad Code

OnePlus 11, Snapdragon 8 Gen 2’yi Getiren “İlk Telefon” Olacak

Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2’yi ve yaklaşan yonga setini kullanacak OEM’lerin bir listesini duyurmasından bu yana sadece bir gün geçti. Galaxy S23 serisinin bunu kullanacağını zaten biliyoruz, ancak şimdi OnePlus öne çıktı ve duyurdu OnePlus 11 Snapdragon 8 Gen 2 ile gönderilecek ilk telefon olacak, bu, telefonun er ya da geç geleceği anlamına gelebilir.

OnePlus 11, Snapdragon 8 Gen 2 ile Çok Yakında Çıkmalı

OnePlus hakkında bir başka ilginç şey duyuran OnePlus 11’in varlığı, daha önce yalnızca OnePlus 11 Pro’nun olacağını duymuştuk, ancak şirketin gönderisi, standart varyantın olacağını ve Pro varyantından söz edilmediğini öne sürüyor. Aşağıdaki gönderiyi inceleyebilirsiniz.

OnePlus 11, Snapdragon 8 Gen 2'yi Getiren
OnePlus 11, Snapdragon 8 Gen 2’yi Getiren “İlk Telefon” Olacak

Duyuru dışında, OnePlus 11’in ne zaman resmi olacağına dair resmi bir açıklama yok, ancak bu yılın sonunu bekliyoruz çünkü bu, diğer cihazların da güncelleme almasıyla uyumlu olmalı ve eğer OnePlus 11’in olmasını istiyorsa Snapdragon 8 Gen 2 ile gelen ilk telefon, yarışı kazanmak için acele etmesi gerekecek.

Ne yazık ki, geçmişten bazı renderlar dışında OnePlus 11 hakkında çok az şey biliniyor, ancak bu renderların standart olana değil, pro varyantına ait olduğu söylendi.

Durum ne olursa olsun, Aralık o kadar da uzak değil ve önümüzdeki günlerde veya haftalarda yeni OnePlus telefonların varlığı hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. O zamana kadar sadece takipte kalınabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar