Skip to main content

Ad Code

Odak Uygulamalara ve AR Kulaklık için Video Akışına Kayarken Apple, realityOS Geliştirmesini “Sonlandırıyor”

Apple’ın söylentilere göre AR Headset’i bir süredir söylenti değirmeninde çıldırıyor. Yeni yayınlanan bir rapor, şirketin, kulaklığın piyasaya sürülmesinden önce bir AR uygulamaları grubuna odaklandığı için realiteOS işletim sisteminin gelişimini “tamamladığını” vurguluyor. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, Odak Verimlilik Uygulamalarına ve AR Kulaklık için Çok Daha Fazlasına Kayarken, realityOS üzerinde Çalışmayı “Tamamlıyor”

Apple’ın AR Kulaklığını piyasaya sürdüğü bildiriliyor 2023’ün başlarında “rOS veya realityOS” çalıştıracak. İşletim sistemi dahili olarak “Oak” olarak biliniyor ve şirket 2017’den beri platform üzerinde çalışıyor. Apple’ın App Store günlükleri ve açık kaynak kodu işletim sisteminin varlığını bu yılın başlarında doğruladı.

Gürman, realiteOS’un ilk sürümünün “dahili olarak tamamlandığını ve gelecek yıl yeni donanım için hazır olması gerektiğini” sözlerine ekledi. Daha önce realiteOS’un olacağı bildirildi.

Analist ayrıca, Apple’ın görsel efektler ve oyun varlıkları boru hattı ve çok daha fazlası konusunda deneyim gerektiren yeni iş listeleriyle yazılımın gelişimini hızlandırmak için çalıştığını düşünüyor.

Buna ek olarak, şirketin yeni işe alımları, realityOS ile birleşen AR Kulaklığın, kulaklık için yeni bir video akış hizmeti ile birlikte çok çeşitli sağlık ve üretkenlik özellikleri getireceğini de belirtiyor.

Apple AR Kulaklık ve realityOS geliştirme

Şirket, bir sürü yeni işe almanın yanı sıra, AR Kulaklığının gelişimini incelemek için yönetim ekibine birkaç ekleme yaptı. Yakın zamanda Apple’ın AR kulaklığının olacağı bildirildi.

Daha fazla bilgi mevcut olur olmaz Apple’ın AR Kulaklığı hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar