Skip to main content

Ad Code

Chrome Uzantısı Size Hesapların Gerçekten Doğrulanıp Doğrulanmadığını Söyler

– Advertisement –

Twitter, geçtiğimiz birkaç gün içinde yaptığı açıklama bir şakaya dönüştü; gerçeğin habercilerinden biri olduğu için saygı duyulan bir hizmet, bir gecede birkaç iniş çıkıştan ve birkaç değişiklikten geçtikten sonra karmakarışık oldu. Bir noktada, neredeyse Elon Musk’ın eğlence uğruna Twitter’ı karıştırdığını varsayabiliriz.

Her şey dün, gerçekten doğrulanmış hesapların yanında nasıl “Resmi” bir etiket olacağını bildirdiğimizde başladı. Musk daha sonra bu özelliği tamamen kaldırdı ve iki doğrulama olacağına karar verdi; biri parasını ödeyenlere, diğeri ise gerçekten doğrulananlara ait olacak. Onları nasıl ayırt edebilirim? Söz konusu profili açmanız ve gerçekten doğrulandığından emin olmak için mavi tik işaretine tıklamanız gerekecektir.

Kullanışlı Küçük Chrome Uzantısı, Ücretli Twitter Onaylı Hesapları Gerçek Twitter Onaylı Hesaplardan Anlamanıza İzin Verecek

Twitter Blue’nun nasıl olduğunu göz önünde bulundurarak dün başlatıldı ve desteklenen herkesin erişime sahip olmasına izin verdi mavi tık, bu bir sürü ikilemle sonuçlandı çünkü insanlar Twitter Blue için ödeme yaparak gerçek hesapları yanlış tanıtmaya başladılar. Pekala, şimdi, sorunlarınızı sizin için çözecek çok kullanışlı bir Google Chrome uzantımız var.

Söz konusu uzantı tarafından yapılır Will Seagar ve Walter Lim ve amaç basittir; takip ettiğiniz hesapların gerçekten gerçek mi yoksa sadece ödemeli mi olduğunu ortaya çıkarır. Google Chrome’a ​​yükleyerek çabucak denedim ve işte sonuç.

Chrome Uzantısı Size Hesapların Gerçekten Doğrulanıp Doğrulanmadığını Söyler
Chrome Uzantısı Size Hesapların Gerçekten Doğrulanıp Doğrulanmadığını Söyler

Twitter hesabım bunun yerine gerçekten doğrulandığımı gösteriyor ve Twitter Blue için ödeme yapıyor olsaydım, “Doğrulama için Ödendi” yazan bir rozet gösterecekti. Bu, yalnızca yasal hesapları takip ettiklerinden emin olmak isteyenler için kullanışlı küçük bir uzantıdır.

Uzantıyı Google Chrome’unuza indirip yüklemek istiyorsanız, işlem oldukça basittir. Sadece aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Uzantıyı yukarıdaki bağlantıdan indirin.
  2. Hepsini bir klasöre çıkartın.
  3. Google Chrome’unuzun sağ üst köşesinde, yapboz parçası gibi görünen düğmeyi tıklayın.
  4. sonra tıklayın Uzantıları Yönet.
  5. Sağ üstte, açtığınızdan emin olun Geliştirici modu.
  6. Sol üstte, üzerine tıklayın Ambalajsız yükleyin.
  7. Uzantıyı çıkardığınız klasöre gidin. Unutma, tüm klasörü yüklemelisin, yoksa çalışmaz.

İşiniz bittiğinde, uzantı uzantılarınızda görünecektir. Twitter beslemenizi yenileyin ve farkı görebileceksiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar