Skip to main content

Ad Code

Bu Yayınlanmamış ‘Apple Magic Charger’ Gün Işığı Görmedi

Apple, yıllarca süren araştırma ve geliştirmeye rağmen AirPower kablosuz şarj aksesuarını piyasaya sürmeyi başaramadı. Şimdi, piyasaya sürülmemiş bir MagSafe şarj cihazının tasarımını ve işlevselliğini vurgulayan görüntüleri çevrimiçi olarak yayınlandı. MagSafe şarj aksesuarına Apple Magic Charger adı verilir, ancak iPhone’unuzu yalnızca yatay konumda şarj edebilir. Yayınlanmamış aksesuarın tasarımını görmek için aşağı kaydırın.

Yayınlanmamış Apple Magic Charger’ın Görüntüleri Çevrimiçi Olarak Görünüyor, Bir iPhone’u Manzarada Şarj Ediyor

Magic Charger, Apple’ın menteşeli MagSafe Duo şarj cihazına oldukça benziyor. Aksesuar ilk olarak Apple ürün koleksiyoncusu tarafından paylaşılmıştı. MaviMister bu ayın başlarında Twitter’da. Asya merkezli diğer koleksiyonerler aksesuarı test etti ve görsellerini çevrimiçi olarak paylaştı. Kullanıcı, Magic Charger’ı sökmeye ve çalışır duruma getirmeye ayarlıdır. Ayrıca Twitter’da dahil olan bazı süreçleri paylaştı. Aksesuar, Mac’e bağlandıktan sonra “Apple Magic Charger” olarak adlandırılır.

Tasarıma gelince, Magic Charger, anotlanmış alüminyum bir kare içine gömülü, kauçuk kaplı bir MagSafe şarj cihazına sahiptir. Aksesuardaki şarj cihazı itilerek dikey konuma getirilebilir. Aynı zamanda tek bir yerde tutmak için kauçuk bir tabana sahiptir ve Uzay Grisi bir kaplamaya sahiptir. Ayrıca, örgülü bir USB-C şarj kablosu ile birlikte gelir. Yayınlanmamış aksesuarların ek görüntüleri de DuanRui tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Daha önce bahsedildiği gibi, Magic Charger menteşeli şarj cihazına benzer. Aksesuarın tasarımına bakıldığında sadece iPhone ile uyumlu görünen aksesuar, açıldığında kullanıcılara yatay bir görünüm sağlıyor. Koleksiyoncuya göre tasarım, iPhone’u yalnızca yatay konumda tutmakla sınırlıydı. Apple’ın gitmesine izin vermesinin nedenlerinden biri de bu.

Hepsi bu kadar millet. Konuyla ilgili daha fazla detay geldikçe daha fazla detaya sahip olacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar