Skip to main content

Ad Code

WhatsApp Grupları Yakında 1024 Kişiye İzin Verebilir

Hepimiz şu gerçeğin farkındayız WhatsApp sundukları özellikler açısından daha iyi olan diğer mesajlaşma servislerini yakalayabilmek için yavaş yavaş platformlarına yeni özellikler ekliyor.

WhatsApp grup sohbetleri bir süredir şirketin odak noktası olmuştur ve giderek daha iyi hale gelmektedir.

WhatsApp, en uzun süre bir gruptaki kişi sayısını sınırladı ve en son tek bir grupta 512 kişi oldu. Ancak, şirket grup sohbeti ekleyebilecek kişi sayısını artıracak yeni bir özellik sunmayı dört gözle beklediği için bu durum yakında değişebilir.

1024 Kişiyi Aynı Yere Eklemek İster misiniz? WhatsApp Yakında Size İzin Verecek

WhatsApp bir gruba ekleyebileceğiniz kişi sayısını iki katına çıkarmak istiyor ve önümüzdeki günlerde grupta 1024 kişi olabilecek. Bu kadar insanı tanıyor olmanız şartıyla.

Yazma sırasında, özellik sınırlı beta test kullanıcıları ile sınırlıdır ve hem Android hem de iOS’ta kullanılabilir.

WhatsApp Grupları Yakında 1024 Kişiye İzin Verebilir
WhatsApp Grupları Yakında 1024 Kişiye İzin Verebilir

Şu anda özelliği görüyorsanız, grup sohbeti oluştururken artan sayı sınırını göreceksiniz. Bununla birlikte, Telegram, bir grup sohbetine 200.000 kişi eklemenize izin verir. Bunun neden insanların yapmak isteyeceği bir şey olduğundan hala emin değiliz.

Bu özelliğin ne zaman herkese sunulmaya başlayacağına dair resmi bir bilgi yok, ancak özellik hakkında daha fazla şey duydukça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar