Skip to main content

Ad Code

Pixel 7a Lansmanı Yakın, En azından Amazon’un İnanmanızı İstediği Bu

Bu piksel 6a temmuz ayında çıktı. Telefon, bir Pixel akıllı telefondan alabileceğiniz tüm çan ve ıslıklarla birlikte 450 dolarlık bir fiyat etiketi ve bir Tensor yonga seti ile geldi. Şimdi, bu yılın başlarında çıkan Pixel 7’ye rağmen Google, Pixel 7a lansmanını şimdiden hazırlıyor gibi görünüyor.

Google, Pixel 7a Lansmanı İçin Görünüşte Hazırlanıyor

“Google Pixel 7a ailesi lansman duyurusu” için bir e-posta aboneliği seçeneği bulmayı başardı. Yazma sırasında, bu seçenek web sitesinde hala mevcuttur. Yapman gereken tek sey (Hesabınız > E-posta Abonelikleriniz > Tüm Aboneliklere Göz Atın) ve evet, haberdar olmak için abone olabilirsiniz, ancak, bir rüzgar olduğu anda bu seçeneği gerçekten kaybedebilirsiniz.

Pixel 7a Lansmanı Yakın, En azından Amazon'un İnanmanızı İstediği Bu
Pixel 7a Lansmanı Yakın, En azından Amazon’un İnanmanızı İstediği Bu

Birincisi, Pixel 6a altı aylıktan daha az ve Pixel 7a’yı şu anda piyasaya sürmek çok az veya hiç mantıklı olmaz. Ancak, bu yılın başlarında, Google’ın gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmek üzere dört milyon adet isimsiz bütçe telefonu üretmeyi nasıl planladığına dair raporlar vardı.

Yine de bahsi geçen bu listeye karşı dikkatli olmanızı ve olayların nasıl gelişeceğini beklemenizi tavsiye ederim. Google gerçekten yeni bir Pixel 7a ile gelirse, bu sefer hangi köşelerin kesildiğini görmek beni heyecanlandırıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar