Skip to main content

Ad Code

Pazar gecesi maçı TV’de canlı mı?

Everton vs Man United nasıl izlenir: Premier Lig’de çok fazla Pazar gecesi maçı görmüyoruz, yani Everton vs Man United İngiltere’de TV’de canlı mı? Oyunu çevrimiçi olarak yayınlayabilir misiniz?

Premier Lig’de Pazar öğleden sonra, İngiltere saatiyle 14:00’ten 21:00’e kadar süren oyunlarla uzatıldı. Günün son maçında Everton, Manchester United’ı Merseyside’da ağırladı.

Toffees’in evdeki formu da bir süredir iyi durumda ve yıldız forvet Dominic Calvert-Lewin’i hazır bulundurabilirler.

United’a gelince? Üst üste dört galibiyet, Erik Ten Haag’ın United’ın masanın başındaki çekişmeye geri dönmesini sağlamada hızlı ilerleme kaydettiğini umduğunu gördü.

Yine de Goodison Park, tarihsel olarak United için mutlu bir avlanma alanı olmuştur. En azından, Sir Alex Ferguson’un zamanında, Everton, United Liverpool’u uzak tuttuğu sürece çok mutluydu. Yine de, bu başka bir zaman için başka bir hikaye.

Everton-Man United maçı başlama saati

Everton vs Man United, 9 Ekim Pazar günü İngiltere saatiyle 21:00’da başlayacak. İngiltere saatiyle 19:00’da. beIN SPORTS 3‘te canlı yayınlanacak. Maç, Merseyside’daki Goodison Park’ta oynanacak.

Everton vs Man United televizyonda canlı mı?

Garip başlama saatine rağmen, bu oyun İngiltere’de televizyonda olacak. BT Sport olması gereken yer. Kapsama BT Sport 1’de İngiltere saatiyle 18:30’da başlar ve BT Sport Ultimate’da muhteşem 4K’da izleyebilirsiniz.

Oyunu izlemek için aktif bir BT Sport aboneliğine ihtiyacınız olacak. TV sağlayıcınız aracılığıyla sipariş verebilir veya çeşitli cihazlarda çevrimiçi oyun yayınlamak için aylık bir bilet satın alabilirsiniz. Aylık 25 sterline mal oluyor ve herhangi bir taahhüt yok, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Everton – Man United maçını ücretsiz nasıl dinleyebilirim?

Canlı izleyemiyorsanız, İngiltere sakinleri TalkSport’un ücretsiz canlı Everton vs Man United ses akışı aracılığıyla ayarlayabilir. Canlı yayın İngiltere saatiyle 18:00’de başlar.

VPN ile güvenle izleyin

Düzenli olarak çevrimiçi canlı spor izliyorsanız, sanal bir özel ağ (VPN) içinde çevrimiçi gizliliğinizi artırabilirsiniz. Bu, IP adresinizi olası meraklılardan ve yanlış yapanlardan maskeleyerek çalışır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar