Skip to main content

Ad Code

Apple, Tüm Uyumlu Apple Watch Modelleri İçin watchOS 9.1’i Yayınladı

Bugün Apple, tüm uyumlu Apple Watch modelleri için watchOS 9.1’i piyasaya sürmeyi uygun gördü. Söz verildiği gibi, şirket güncellemeyi 24 Ekim Pazartesi günü bir tekne dolusu ileriye dönük ekleme ile yayınladı.

Güncelleme, tüm uyumlu Apple Watch modellerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Yenilikler ve nasıl indirebileceğiniz hakkında daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple watchOS 9.1’i Yayınladı – Desteklenen Apple Watch Modellerinden Hemen İndirin

Şimdi, güncelleme nihayet özel Apple Watch uygulaması aracılığıyla kullanılabilir. En son güncellemeyi yüklemek istiyorsanız, iPhone’unuzda özel Apple Watch uygulamasını başlatmanız ve şuraya gidin: Genel > Yazılım Güncelleme. Bunu yaptıktan sonra, güncellemeyi yüklemek için ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir.

Apple, Tüm Uyumlu Apple Watch Modelleri İçin watchOS 9.1'i Yayınladı
Apple, Tüm Uyumlu Apple Watch Modelleri İçin watchOS 9.1’i Yayınladı

Güncellemeyi yüklemeden önce Apple Watch’unuzun pil ömrünün en az yüzde 50 olduğundan ve şarj cihazına takılı olduğundan emin olun. Ayrıca, Apple Watch’ınız iPhone’unuzun menzilinde olmalıdır. watchOS 9.1 sürümü, Apple Watch’ınıza çok sayıda önemli özellik getirecek. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki değişiklik günlüğüne göz atın.

Bu güncelleme, sizin için iyileştirmeler içerir.
– Apple Watch Series 8, Apple Watch SE (2. nesil) ve Apple Watch Ultra’da kalp atış hızı ve GPS ölçümlerinin sıklığını azaltma özelliği ile Açık Hava Yürüyüşü, Koşu ve Yürüyüş Antrenmanları sırasında uzatılan pil ömrü
– Apple Watch şarjda değilken Wi-Fi veya hücresel bağlantı kullanarak müzik indirilebilir
– Yeni akıllı ev bağlantı standardı Matter, çok çeşitli akıllı ev aksesuarlarının ekosistemler arasında birlikte çalışmasını sağlayan destekleniyor

Bu güncelleme ayrıca Apple Watch’ınız için hata düzeltmeleri içerir.

Apple ayrıca iOS 16.1, iPadOS 16.1 ve macOS 13 Ventura’yı halka duyurdu. Daha fazla ayrıntı mevcut olduğu anda güncelleme hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız. Daha fazla ayrıntı görün burada.

Yorum Gönder

0 Yorumlar