Skip to main content

Ad Code

Apple, iPad 9’u Hala 329 Dolardan Başlayan Fiyatla Satıyor

Bugün Apple, yeni M2 iPad Pro’yu, yeniden tasarlanan iPad 10’u ve yükseltilmiş dahili donanıma sahip Apple TV 4K’yı piyasaya sürmeyi uygun gördü. ‘Pro’ modelleri yeni bir SoC alırken, cihazın geri kalanı neredeyse geçen yılki M1 modeliyle aynı.

Bununla birlikte, iPad 10, düz kenarlı büyük bir yeniden tasarıma ve daha hızlı dahili parçalara sahip daha büyük bir ekrana sahiptir. Ancak Apple, şimdi temel model için 449 dolara mal olan giriş seviyesi iPad’inin fiyatını artırdı.

Ellerinizi Apple’ın sattığı en ucuz iPad’e almak istiyorsanız, iPad 9 hala aynı 329 $ başlangıç ​​fiyatıyla satın alınabilir.

Hala Aynı 329 Dolarlık Başlangıç ​​Fiyatıyla iPad 9’a Sahip Olabilirsiniz

Daha önce de belirtildiği gibi, iPad 9’un 64GB ve 128GB varyantları Apple tarafından sırasıyla 329 ve 479 dolardan başlayan fiyatlarla satılmaya devam ediyor. Bu varyantların her ikisi de Uzay Grisi ve Gümüş renklerde mevcuttur. Buna hazırsanız, iPad 9 hala oldukça harika bir seçenek.

Bilmiyorsanız, iPad 9, True Tone işlevine sahip 10.2 inç ekrana sahiptir. Ayrıca, FaceTime için 12MP Ultra Geniş kameraya sahiptir ve destekler Orta sahne iPadOS ile.

Cihaz, A13 Bionic çip tarafından desteklenmektedir. Çip, günlük görevlerinizi yerine getirme konusunda oldukça yeteneklidir. Bununla birlikte, Ana Ekran düğmesine gömülü Touch ID ile üstte ve altta daha kalın çerçevelerle birlikte gelir. Ek olarak, Lightning portu ile yapmanız gerekecek. iPad10 bir USB-C bağlantı noktası ile donatılmıştır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar