Skip to main content

Ad Code

Apple Artık Çevrimiçi Mağazasında Sertifikalı Yenilenmiş M2 MacBook Air Modellerini Satıyor

Apple, çevrimiçi mağazasına M2 MacBook Air’in Sertifikalı Yenilenmiş sürümlerini ekledi; bu, biraz tasarruf etmek isteyen müşterilerin istedikleri zaman şirketin web sitesini ziyaret edip satın alma yapabilecekleri anlamına geliyor.

Yeniden tasarlanan MacBook Air, Temmuz ayında piyasaya sürüldü, bu nedenle Apple’ın makinenin yenilenmiş modellerini piyasaya sürmesi yalnızca birkaç ay sürdü.

Müşteriler, Şimdi 1.079 Dolara Satışa Sunulan Base M2 MacBook Air’de 120 Dolarlık İndirim Alabilir

Yenilenmiş Sertifikalı kategorisinde hangi M2 MacBook Air’in mevcut olduğunu görmek için Apple’ın çevrimiçi mağazasını ziyaret ettiğimizde, farklı renk ve fiyatlara sahip beş model gördük.

Temel sürüm, müşterilere 13 inç ekran, 8 çekirdekli CPU ve 8 çekirdekli GPU, ayrıca 256 GB PCIe NVMe depolama ile birleştirilmiş 8 GB birleşik RAM sunarken fiyatı 1.079 dolara düşüren 120 dolarlık bir indirim sunuyor.

Çevrimiçi mağazada bulunan en pahalı sürüm, 8 çekirdekli CPU, 10 çekirdekli GPU ve temel sürümün iki katı depolama alanı sunarak toplamı 512 GB’a çıkarır.

Müşterilerin 1,349 dolardan fazla ödeme yapması gerekecek, ancak harika olan şey, bu varyantı almak için hala bir miktar indirim olması. Stok değişecektir ve yenilenmiş Apple ürünlerinin hızla tükenmesi nadir görülen bir durum değildir.

Apple’ın size karşılığında ne verdiğine gelince, şirket, şirketin çevrimiçi mağazasından satın alınan yenilenmiş ürünlerin, zamana karşı dayanıklı olduklarından emin olmak için titizlikle test edilen birimlerle, yepyeni benzerleriyle neredeyse aynı olduğunu iddia ediyor.

Yenilenmiş M2 MacBook Air, gönül rahatlığı için ekstra garanti isteyen ve yepyeni ürünlerle aynı 14 günlük iade politikasına sahip olmak isteyen müşteriler için AppleCare+ için uygundur.

Yepyeni demişken, bunlardan birini istiyorsanız M2 MacBook Air, Midnight bitişinin olduğu Amazon’da da satılıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar