Skip to main content

Ad Code

AirPods Pro 2 Kulakiçi, Bir Öncekine Göre Yüzde 15 Daha Büyük Pil İle Geliyor

Apple, yeni iPhone 14 ve Apple Watch Series 8’in yanı sıra birçok yeni eklemeyle en yeni AirPods Pro 2’yi duyurdu. Bu sefer gelen önemli özelliklerden biri, geliştirilmiş pil ömrü. AirPods Pro 2’nin her kulaklıkta yüzde 15 daha fazla pil kapasitesine sahip olduğu artık keşfedildi.

AirPods Pro 2, Aktif Gürültü Önleme ile Ek 1,5 Saat Dinleme Süresine Sahip Yüzde 15 Daha Büyük Pile Sahiptir

Apple, yeni AirPods Pro 2’nin Aktif Gürültü Önleme etkinleştirildiğinde 1,5 saatlik ek pil ömrüyle geldiğini belirtiyor. 3C veritabanındaki listeleri keşfedildi ve AirPods Pro 2 kulaklıkların 49.7 mAh pil kapasiteli.

Orijinal AirPods Pro ile karşılaştırıldığında, pil yüzde 15 daha büyüktür ve kulaklıkların öncekinden 1,5 saat daha uzun süre dayanmasını sağlar.

AirPods Pro 2’nin yanı sıra MagSafe Şarj Kutusu, 523mAh pil kapasitesi. Bunun anlamı, en son modelin ekstra 4 mAh pil ile gelmesidir.

Ancak Apple, yeni MagSafe Şarj Kutusunun, Aktif Gürültü Önleme etkinleştirildiğinde toplam 30 saat boyunca 6 saate kadar ek pil ömrü sunacağını belirtti.

AirPods Pro 2 Kulakiçi, Bir Öncekine Göre Yüzde 15 Daha Büyük Pil İle Geliyor
AirPods Pro 2 Kulakiçi, Bir Öncekine Göre Yüzde 15 Daha Büyük Pil İle Geliyor

Gelişmiş pil ömrünün, kulaklıklarda yapılan iyileştirmeler sayesinde olduğu doğru olabilir. H2 çipi, cilt algılama sensörleriyle birlikte potansiyel olarak daha verimli olabilir. Yeni AirPods Pro 2’ye sahip olmak istiyorsanız, fiyatı şu şekildedir: 249$ ve Apple’ın çevrimiçi mağazasından sipariş edilebilir.

Ayrıca yakın zamanda yapılan bir sökümde, yeni kulakiçi kulaklıkların onarılmasının neredeyse imkansız olduğu keşfedildi. Kablosuz kulaklıkların bir çok önemli özelliği daha vardır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar