Skip to main content

Ad Code

AirPods Max’in Aktif Gürültü Önleme, Apple’ın Son Ürün Yazılımı Güncellemesinden Sonra Darbe Aldı

En son ürün yazılımı güncellemesinin ardından, yeni bir ses testine göre AirPods Max kulaklıklar Aktif Gürültü Önlemede daha az etkili. AirPods Max, Apple’ın size 550 dolara mal olacak en pahalı kulaklıklarıdır. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Aktif Gürültü Önlemenin En Son Ürün Yazılımı Güncellemesinden Sonra AirPods Max’te Daha Az Etkili Olduğu Onaylandı

Apple’ın AirPods Max kulaklığının Aktif Gürültü Önleme özelliği, en son çıkandan sonra “orta bas ile yüksek bas aralığı arasında biraz daha az gürültüyü engeller”.

Güncelleme Mayıs ayında yayınlandı ve ANC’yi etkilemiş görünüyor, testlerden sonra “Orta ve tiz aralıklara gelince, bu ürün yazılımı güncellemesi izolasyon seviyesini biraz değiştirdi, ancak bu nispeten küçük bir fark” dedi.

Bu noktada Apple’ın AirPods Max’teki Aktif Gürültü Önleme performansını neden yeniden ayarladığı belli değil. Ancak, Apple’ın gelecekteki bir güncellemede değişiklikleri geri alıp almayacağından da emin değiliz.

Diğer platformlardan farklı olarak Apple, AirPod’lar için yalnızca zaman zaman hata düzeltmeleri ve performansta ince ayarlar içeren ürün yazılımı güncellemeleri yayınlar.

AirPods ürün yazılımının en son beta sürümü henüz gelmedi, bu nedenle Apple’ın sorunu çözüp çözmeyeceği belli değil.

Bugün şirket, iOS’un ilk geliştirici beta sürümünü yayınlamayı uygun gördü. 16.2, iPadOS 16.2, watchOS 9.2 ve macOS 13.1 Ventura test amacıyla geliştiricilere. Apple, AirPods Max kulaklığının ürün yazılımı güncellemesinin beta güncellemesini yayınlar yayınlamaz konuyla ilgili daha fazla detay paylaşacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar