Skip to main content

Ad Code

Resmi Pixel Saat Tanıtımı Ön Ekranda Yeni Kayış Mekanizmasını ve Gorilla Glass’ı Gösteriyor

Google’ın resmi olarak duyurduğunu hepimiz biliyoruz. Piksel 7 serisi Önümüzdeki ay donanım lansman etkinliğinde ve resmi etkinliğe yaklaşan günlerde Pixel Watch ile birlikte Google, bu cihazlar hakkında insanı daha da meraklandıran cihazlar hakkında birçok şey paylaştı.

Birkaç gün önce Google, insanların Google Pixel telefonlarına tepki gösterdiği, biraz senaryolu bir video sergiledi ve şimdi şirket, yaklaşmakta olan akıllı saate daha fazla ışık tutan Pixel Watch’ın uygun bir videosunu paylaştı.

Google Pixel Saatini Bir Kez Daha Gösterdi ve Yeni Ayrıntıları Açıkladı

Video Google Pixel Watch’ın Tasarımı akıllı saati çeşitli açılardan gösteriyor ve geçmişte bu akıllı saatin birkaç görüntüsünü görmüş olsak da, çevirmeli kilit mekanizmasıyla birlikte saatin kendisine ilk kez düzgün bir şekilde bakıyoruz.

Merak edenler için video hemen aşağıda.

https://www.youtube.com/watch?v=_p7v1PTABSU

Video ayrıca Pixel Watch’ın birlikte geleceği yeni saat yüzlerinden bazılarını da gösteriyor. Ne yazık ki, videoda yer alan tüm saat yüzleri siyah bir arka plana sahip, bu nedenle ekranın nerede bittiğini ve çerçevenin nerede başladığını söylemek biraz zor.

Ne olursa olsun, kusursuz kasa tasarımının aslında bize normalden daha büyük çerçeveler verebileceğini söyleyebiliriz, ancak nihayet ortaya çıktığında işlerin nasıl görüneceğini beklememiz gerekecek.

Videonun ortaya çıkardığı bir diğer ilginç şey ise Pixel Watch’ın Gorilla Glass korumasına sahip olacağı ancak saatin kullanacağı tam varyantı tanımlamadığı.

Video herhangi bir donanım spesifikasyonunu detaylandırmasa da Pixel Watch’ın 300 mAh pil ve LTE desteği ile birlikte bir Exynos 9110 yonga seti çalıştıracağını biliyoruz.

Ayrıca Google’ın çeşitli birinci taraf kayışlar, saat kayışları ve USB-C kablolu kablosuz şarj cihazı sunacağını da biliyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar