Skip to main content

Ad Code

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Nasıl Kapatılır?

Apple kısa süre önce en yeni iPhone 14 serisini piyasaya sürdü ve cihazlar oldukça iyi karşılandı. En yeni modeller, özellikle iPhone 14 Pro modelleri olmak üzere yeni özelliklerle geliyor. Yeni ‘Pro’ modeller, yazılım tabanlı özelliklerin yanı sıra çeşitli tasarım değişikliklerini de beraberinde getiriyor.

İlk iPhone’unuzsa veya sadece emin olmak istiyorsanız, size yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerini nasıl kapatıp açacağınızı öğreteceğiz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Modellerinizi Bu Şekilde Kolayca Kapatabilirsiniz – Basit Adımlar!

Yeni iPhone’unuzu kapatma işlemi onunkiyle aynı olsa da selef, emin olmak her zaman daha iyidir. Apple ekosisteminde yeniyseniz, Yan düğmeyi basılı tutmanın Siri’yi çağırmaktan başka bir şey yapmayacağını fark edeceksiniz.

Bundan sonra cihazı kapatmak için farklı bir teknik uygulamanız gerekiyor. iPhone 14 Pro’nuzu nasıl kapatacağınızı öğrenmek için aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir.

Ana Ekran düğmeli iPhone: Yan düğmeyi basılı tutun, sonra sürgüyü sürükleyin.

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Nasıl Kapatılır
iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Nasıl Kapatılır

Tüm modeller:Ayarlar > Genel > Sistemi Kapat bölümüne gidin, sonra sürgüyü sürükleyin.

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Nasıl Kapatılır
iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Nasıl Kapatılır

İşlem oldukça basittir ve en son modellerin tümü için geçerlidir. İPhone’unuzu yeniden başlatma işleminin farklı olduğunu ve çok basit olmadığını unutmayın.

Yakında konuyla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşacağız, bu yüzden buralarda kaldığınızdan emin olun.

Yorum Gönder

0 Yorumlar