Cuma, Aralık 1, 2023
Ana Sayfa Donanım Huawei Watch GT4 Resmi Olarak Çıkıyor ve Alabileceğiniz En Harika Akıllı Saatlerden...

Huawei Watch GT4 Resmi Olarak Çıkıyor ve Alabileceğiniz En Harika Akıllı Saatlerden Biri

- Advertisement -

Piyasada mükemmel akıllı saat sıkıntısı yok ve bu iyi bir şey olsa da, kendileri için bir şeyler almak isteyen insanlar arasında da kafa karışıklığı yaratıyor. Apple Watch ve  Watch Garmin’in ve diğer birçok şirketin sunduğu seçenekler de var.

Huawei şimdi Huawei Watch GT4’ü ​​piyasaya sürmeye karar verdi ve herkes için uygun olmasa da bu saatin ne yaptığını bildiğini ve çok şey sunduğunu söylemek yanlış olmaz.

Huawei Watch GT4 harika görünüyor, tonlarca özelliğe sahip ve bütçenizi sarsmayacak

Huawei Watch GT4 meşaleyi ileriye taşıyor ve onu şirketin diğer cihazlarıyla aynı ekosistemde kullanırsanız daha iyi çalışsa da tam iOS ve Android uyumluluğuna sahip oluyorsunuz. Bu, yeni akıllı saati, çeşitli istatistikleri takip etmelerine yardımcı olabilecek bir şey almak isteyenler için ilgi çekici bir seçenek haline getiriyor.

Saat geleneği devam ettiği için Huawei Watch GT4, 41 mm ve 46 mm seçenekleriyle sizin olabilir. Daha küçük olanı, Huawei’nin Sarkıt Tasarımı olarak adlandırdığı tuhaf derecede küçük 18 mm’lik kulp-dudak mesafesiyle mevcuttur.

Saati Beyaz Deri, Milanese ve benim favorim olan İki Tonlu Piyano Tuşu da dahil olmak üzere üç çarpıcı kaplamayla satın alabilirsiniz. Saatler 1,32 inç AMOLED ekrana sahip ve 323mAh pil ile birlikte 352 ppi sunuyor ve bunun yeterli olmadığını düşünseniz de Huawei, bununla yedi güne kadar dayanabileceğinizi iddia ediyor ki bu iyi olmalı.

Huawei Watch GT4 Resmi Olarak Çıkıyor ve Alabileceğiniz En Harika Akıllı Saatlerden Biri
Huawei Watch GT4 Resmi Olarak Çıkıyor ve Alabileceğiniz En Harika Akıllı Saatlerden Biri

Daha büyük versiyonu tercih edecekseniz, 44 mm’lik Huawei Watch GT4 normal 22 mm’lik kulp-gösterge mesafesi sunuyor ve bu saati dört farklı renkte alabilirsiniz.

Huawei, sekizgen şekilli Genta benzeri bir tasarım benimsedi ve bu herkes için uygun olmasa da şirketin yaptıklarını seviyorum.

Saatin Siyah Kauçuk, Kahverengi Deri, Yağmur Ormanı Yeşili ve Çelik renkleri mevcuttur. 326 piksel yoğunluğuna sahip 1,43 inç AMOLED ekranın yanı sıra iki hafta dayanacak 524mAh pil elde edersiniz.

Huawei Watch GT4 Resmi Olarak Çıkıyor ve Alabileceğiniz En Harika Akıllı Saatlerden Biri
Huawei Watch GT4 Resmi Olarak Çıkıyor ve Alabileceğiniz En Harika Akıllı Saatlerden Biri

Huawei Watch GT4, onu dilediğiniz gibi özelleştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli saat yüzleri sunar.

Ayrıca AOD’niz de mevcut ve elbette izleme teknolojileri olmadan akıllı saat olmazdı. Yeni akıllı saat, kalp atış hızını, uykuyu, kandaki oksijeni, adımları ve gün boyunca yaktığınız kalorileri takip edebilen TruSeen 5.5 Plus teknolojisini getiriyor.

Kullanıcılar ayrıca adet döngülerini de takip edebilecek. Sadece bu değil, saat aynı zamanda uyku apnesi semptomlarını tanımlamaya yardımcı olabilecek bir özellik olan Uyku Nefesi Farkındalığına da sahiptir.

Huawei Watch GT4’teki tüm bunlar ve daha fazlası, kalori yönetimi ve daha fazlası için Stay Fit uygulaması aracılığıyla mümkündür.

Kullanıcı deneyimi de dikkate alındı ​​ve saat IP68’e ve 50 metre suya dayanıklılığa sahip.

Eğer saate sahip olmak istiyorsanız 41mm Beyaz Deri ve 46mm Siyah Kauçuk versiyonları size 229,99 £/249 € fiyatla satılacak. Saat, önümüzdeki ay 4 Ekim’den itibaren tüm büyük perakendecilerden satın alınabilecek.

BENZER YAZILAR

Windows 12 Konsepti, Windows XP’den Bu Yana En Büyük Masaüstü Dönüşümünü Öngörüyor

Windows 11, Microsoft tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen en gelişmiş Windows sürümü olarak kabul ediliyor ve bu nedenle kullanıcılar, Windows 12'nin her şeyi tamamen...

Tainted Grail

Tainted Grail Tainted Grail — başta ABD olmak üzere dünyanın her yerinden amatörler tarafından oynanan isimsiz tahta oyununa dayanmaktadır. Eylemler, bir sürü sır ve sırla...

Yönetimde 32 Altın Kural

Yazar : Richard R. CONORROEYayınevi : İlgiBaskı : İstanbul / 1989 / 198 shf.Bölüm 1Başarınızı en fazla etkileyecek kişiler seçin; onları doğrudan etkileyecek, kişisel...

POPÜLER YAZILAR

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...

Ultrason – Zehirli “Sonsuza Kadar Kimyasallardan” Kurtulmanın Yeni Bir Yolu

Yeni yöntem, tehlikeli kimyasalları zararsız maddelere ayırıyor. Yeni bulgular, ultrason teknolojisinin, kirlenmiş yeraltı suyunu arıtmak için genellikle "sonsuza kadar kimyasallar" olarak adlandırılan per- ve poli-floroalkil...