Mobil

Galaxy S23 Ultra Kamera Özellikleri Hayal Gücüne Az Kalıyor

Telefonlarında iyi kamera kullanımından bahsederken, dürüst olmak gerekirse, Samsung’un herhangi bir sürüm düşürme yaptığı bilinmiyor. Galaxy S23 Ultra da farklı olmayacaktır.

Elbette, telefon büyük ölçüde küçük kardeşiyle aynı DNA’ya dayanacak, ancak bu yeni ipucundan aldığımız bilgilere dayanarak büyük bir kamera yükseltmesi alacağız.

Galaxy S23 Ultra, Geçen Yıl Aynı Camara Kurulumunun Geri Kalanı ile Yeni Bir Kamera Olarak Yalnızca 200 Megapiksel Sensöre Sahip Olacak

Sızdıran kişiye göre Yogesh Galaxy S23 Ultra, 200 megapiksel ana kameraya, 10 megapiksel 10x periskop kameraya, 10 megapiksel 3x telefoto kameraya ve 12 megapiksel ultra geniş lense sahip olacak.

Bu, kamera kurulumunun Galaxy S22 Ultra ile aşağı yukarı aynı olduğu anlamına geliyor, ancak Galaxy S23 Ultra, S22 Ultra’da bulunan 108 megapiksel yerine 200 megapiksel ana sensöre sahip olacak.

Kamera bölümü değişmeyen bir şey ve dürüst olmak gerekirse, hiç şaşırmadım. Galaxy S22 Ultra zaten en iyi kameralı telefonlardan biri olarak kendini kanıtladı ve yepyeni bir sensöre sahip Galaxy S23 Ultra da farklı olmayacak.

Ne elde ettiğimizden hala emin olmadığımız için bilmediğimiz tek şey sensörün gerçek adıdır. Galaxy S23 Ultra’da görünen 200 megapiksel sensör şu anda piyasaya sürülmemiş ISOCELL HP2 gibi görünüyor ancak Samsung’u tanıdığımız için hala ne olacağını veya kameranın ne zaman çıkacağını bilmiyoruz.

Ayrıca yaklaşmakta olan amiral gemisindeki kameranın 50 megapiksel moduna sahip olacağını ve 50 megapiksele kadar RAW fotoğraflar çekmenize izin vereceğini duyduk ki bu her zaman iyi bir şey.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu