Skip to main content

Ad Code

iOS 17 Konsept Videosu, WWDC’deki Güncellemeden Ne Bekleyebileceğinizi Gösteriyor

Başlangıçta, iOS 17’nin platformun kararlılığına ve gizli değişikliklere odaklanan küçük bir güncelleme olacağı bildirildi. Zamanla birkaç sızıntı gördük ve iOS 17’nin neden iPhone için en büyük güncellemelerden biri olacağına dair söylentiler duyduk.

Son birkaç ayda, güncellemenin görünümü ve karışımın bir parçası olacak yeni özelliklerle ilgili çeşitli ayrıntıları ele aldık. Bununla birlikte, bir konsept video, Haziran ayında WWDC’de iOS 17’den neler bekleyebileceğinizi göstermenin en iyi yoludur.

En son iOS 17 konsept videosu, WWDC 2023’te kullanıcılar için hangi yeni özelliklerin gelebileceğini gösteriyor

Apple’ın WWDC 2023 etkinliğine iki haftadan az bir süre kaldı ve güncellemeyle ilgili ayrıntılar artık görünmüyor. Bununla birlikte, iOS 17 güncellemesinin siluetli bir sürümünü ortaya çıkarmak için pek çok bilgiye sahibiz. En son konsept tarafından tasarlanmıştır nicholas ghigo, YouTube’da yayınlanan bir videodaki tüm söylentileri gösteriyor. iOS 17 özelliklerinden bazılarını inceleyeceğiz ve size kolaylık olması için konsept video aşağıya yerleştirilmiştir.

Daha önce iOS 17’nin bir güncelleme ile geleceğini ele almıştık. Kilit Ekranı geliştirmeleri ve çok daha fazlası. En yeni iOS 17 konsept videosu, Kilit Ekranından neler bekleyebileceğimizi ayrıntılarıyla anlatıyor. Konsept, çok sayıda yazı tipi stili ve duvar kağıdıyla Kilit Ekranında kapsamlı özelleştirme kontrolleri gösterir. Ek olarak, doğrudan Kilit Ekranında Apple Music şarkı sözlerini de gösterir. Bunun anlamı, etkileşimli widget’ların gelecek güncellemeyle iPhone’a gelebileceğidir.

iOS 17 Konsept Videosu, WWDC'deki Güncellemeden Ne Bekleyebileceğinizi Gösteriyor
iOS 17 Konsept Videosu, WWDC’deki Güncellemeden Ne Bekleyebileceğinizi Gösteriyor

Bunun dışında, iOS 17 konsept videosu ayrıca özelleştirilebilir Kilit Ekranı kısayollarını da detaylandırıyor. Şu anda, Kilit Ekranında yalnızca kamera ve el feneri kısayollarını alıyorsunuz ve kullanıcıların favori uygulamalarını veya kontrollerini sabitlemelerine izin verilmesi hoş bir eklemeden daha fazlası olurdu.

Ayrıca konsept, iPhone için yeni uygulama simgelerini de sergiliyor. Bununla ilgili herhangi bir sızıntı veya söylenti bulunmazken, Apple değişiklikle bizi şaşırtabilir.

Ana Ekrandaki etkileşimli widget’lar, iOS 17 konsept videosunda görüldüğü gibi bir başka harika eklenti olacaktır. Şu anda, platform bir bilgi kaynağı olarak widget’lar sunuyor ve onunla etkileşime geçtiğinizde uygulamaya yönlendirileceksiniz.

Bundan böyle Etkileşimli aletler, son kullanıcı için çok zaman kazandıracaktır. Konsept ayrıca mevcut uygulamalar için çeşitli güncellemeler göstererek işlevselliği bir sonraki seviyeye yükseltir. Daha fazla detay için konsept videoya göz atabilirsiniz.

iOS 17 konsept videosunu bir kenara bırakırsak, iOS 17’nin yeniden tasarlanmış bir tasarımla geleceğini de duyduk.

Ayrıca platform, Kilit Ekranındaki duvar kağıtları arasında geçiş yapmak için yeni bir yol da sunabilir. Ayrıca Apple, Journal gibi yeni uygulamalar ve potansiyel olarak daha fazlası üzerinde çalışıyor. Son sözün Apple’a ait olduğunu ve WWDC’de bu özelliklerin hiçbirini göremediğimizi unutmayın.

Daha fazla bilgi mevcut olur olmaz iOS 17 ve WWDC hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız. Apple, WWDC etkinliğine ev sahipliği yapacak. Daha fazlası için etrafta dolaştığınızdan emin olun. Aşağıdaki yorumlarda en son konsepti nasıl beğendiğinizi bize bildirin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar