Skip to main content

Ad Code

İlk Pixel 7a Karşılaştırmaları, Aynı Yonga Setini Daha Ucuz Fiyata Sunmasına Rağmen Telefonun Pixel 7’den Daha Hızlı Olduğunu Gösteriyor

Piksel 7a sadece 6 gün içinde herkesin kullanımına açılacak. Bu, Google’ın uygun fiyatlı Pixel’i hakkında uzun süre merak eden herkes için iyi bir haber ve bugün, aynı Tensor G2 yonga setine sahip olmasına rağmen, telefonun aslında Pixel’den daha hızlı olduğunu gösteren, cihazın sözde Geekbench kıyaslamalarına sahibiz. 7, uygun fiyatlı bir cihaz satın almak isteyen herkes için onu mükemmel bir değer haline getiriyor.

En son kıyaslamaya inanılacaksa, Pixel 7a en uygun fiyatlı akıllı telefonlardan biri olduğu konusunda ikna edici bir argüman sunuyor.

Şimdi Geekbench 6, Pixel 7a’nın bir Tensor G2 yonga seti ve 8 gig RAM ile birlikte geldiğini açıkça belirtiyor. Bunların her ikisi de son birkaç aydır defalarca aldığımız bilgileri doğruluyor.

Listeye göre Pixel 7a, tek çekirdekte etkileyici bir 1.380 puan ve çok çekirdekli testte 3.071 puan almayı başarıyor. Karşılaştırma için Pixel 7, tek çekirdekte 1.336 ve çok çekirdekte 3.071 puan alıyor. Küfür etmeye başlamadan önce, daha yüksek puan almanıza rağmen, gerçek, gerçek dünya performans farkı olasılığı olduğundan şüpheli olduğumuzu, bu nedenle telefonunuzun eskisi kadar geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

İlk Pixel 7a Karşılaştırmaları, Aynı Yonga Setini Daha Ucuz Fiyata Sunmasına Rağmen Telefonun Pixel 7'den Daha Hızlı Olduğunu Gösteriyor
İlk Pixel 7a Karşılaştırmaları, Aynı Yonga Setini Daha Ucuz Fiyata Sunmasına Rağmen Telefonun Pixel 7’den Daha Hızlı Olduğunu Gösteriyor

Şimdi, standart Pixel 7’den nispeten daha ucuz olmasına rağmen, Pixel 7a yine de paranızın tam karşılığını almayı yasaklayacak gibi görünüyor. Özellikle bütçeye uygun bir cihaz arıyorsanız, telefonun diğer bölümlerde, özellikle de kamerada nasıl bir performans göstereceğinden emin değiliz, çünkü bu, herhangi bir Pixel cihazı için en büyük çekiciliktir, ancak ilk izlenimler, en azından performans söz konusu olduğunda oldukça sağlam ve Google’ın birkaç gün içinde bize gerçekte ne getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

Pixel 7a’nın 499 dolara mal olduğu söyleniyor, bu da onu fiyat söz konusu olduğunda piyasadaki en iyi akıllı telefonlardan biri yapıyor. Umarız, Google’ın elinde bir sayı vardır ve şirketin sunduğu şeyler bizi hayal kırıklığına uğratmaz. Unutmamak gerekir ki, Google’ın son verebileceğine dair söylentiler de var.

Yorum Gönder

0 Yorumlar