Skip to main content

Ad Code

NOTHING EAR (2) – Son Haberler

Nothing’in stil öncelikli fırlatma yörüngesi, şimdiye kadar, güvenli bir şekilde iniş yaptığından daha sık görüldü. Telefon (1), bazı yenilikçi ama şüphe uyandıracak şekilde yararlı yeni özelliklere ve tamamen kendine ait bir görünüme sahip, süper güçlü olmasa da iyi bir orta sınıf. 

İlk Kulak (1) tomurcukları, en azından, stil konusunda yine ağır olan ve ANC büyük çocuklarına iyi bir tokat atan yarışmacılardı. Kulak (çubuk) tomurcukları, Apple’ın standart AirPod’larına büyük bir kaya fırlattı ve bu, biraz parçalanacak kadar sert görünüyordu.

Artık hiçbir şey lansman penceresini geçmedi ve ilk ikinci nesil ürünü olan Kulak (2) tomurcukları, öğrendiklerini göstermesi için bir şans. 

Görünüşe göre artık sonradan başlamayan şirket sünger gibi bir şeydi. Dışarıdan, bunlar öncekilerle neredeyse aynı görünüyor, ancak küçük ince ayarlar onları daha etkili kılmayı vaat ediyor.

Mikrofonlar taşındı ve ızgaraları biraz yeniden tasarlandı. 11,6 mm’lik sürücü aynı boyutta kalıyor, ancak yuvası, yüksek frekanslara netlik ve düşük frekansların nefes alması için yer eklemek üzere yeniden düzenlendi ve şimdi PU ve Grafen karışımından yapılmış yeni bir diyaframla donatılarak daha anlamlı ve etkileyici hale getirildi. tomurcuklar marjinal olarak daha hafiftir. 

Tomurcuklarda IP54 direnci ve kasada IP55 direnci ile terli girişe karşı direnç konusunda daha da yüksek puan aldılar.

Sonunda hiçbir şey sisteminden çıkmamış olabilir. Ne yaptığını biliyor ve şimdi bunları daha iyi hale getirmek rahat. Telefonu Açın (2).

MNS, Kulak için hala kritiktir (2). Üç seviye iptal, gürültülü bir yerdeyken rakip frekansları yükselten uyarlanabilir bir mod ve hatta Nothing’s X uygulamasında kişiselleştirilmiş ANC kontrolü elde edersiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar