Skip to main content

Ad Code

Genshin Impact Benzeri Bir Oyun olan Wuthering Waves, Önümüzdeki Ay Kapalı Beta Testine Giriyor

Genshin Impact Benzeri Bir Oyun olan Wuthering Waves, Önümüzdeki Ay Kapalı Beta Testine Giriyor
Genshin Impact Benzeri Bir Oyun olan Wuthering Waves, Önümüzdeki Ay Kapalı Beta Testine Giriyor

Çinli geliştirici Kuro Game, Genshin Impact benzeri açık dünya aksiyon RPG’si Wuthering Waves için yaklaşan bir Kapalı Beta Testini duyurdu.

Beta kaydı şimdi açık resmi web sitesinde 14 Nisan’a kadar, ancak şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’dan kullanıcılar başvurabilir. CBT etkinliği 24 Nisan’da Doğu Saati ile 20:00’de PC, iOS ve Android’de gerçekleşecek. Geliştiriciler, her platform için aşağıdaki minimum gereksinimleri paylaştı:

[Android] Android Sistemi 5.1 sürümü ve üzeri, snapdragon 855 ve üzeri ve 10 GB ve üzeri depolama alanı.
[iOS] 10 GB ve üzeri depolama alanına sahip iPhone 11 ve üzeri model.
[PC] Cihaz referansları:
Windows 7 64 bit
Intel i5 -7. nesil/Ryzen 2700
Geforce 1060/RX 580
16GB
40 GB

Kuro Game daha önce 2019’da piyasaya sürülen Punishing: Gray Raven ile başarıya ulaşmıştı. iOS Ve Android sistemlerinde olacak. Uğultulu Dalgalar açıkça Genshin Impact’in inanılmaz başarısının peşinden giderken, bu oyun daha çok bir hack-and-slash oyunuydu.

Oyun, Temmuz 2022’de umut verici bir oynanış demosu ile duyurulmuştu. TGS 2022, bir başka uzun oyun vitrini sunarken, son birkaç ayda Kuro Game, çeşitli mekanik ve özellikleri tartışmak için geliştirici günlüklerini paylaşmaya odaklandı. Öne çıkanlardan bazılarını aşağıda topladık.

Wuthering Waves, keşif ve koleksiyon özelliklerine sahip bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun aslında neredeyse iki yıldır geliştiriliyor. Oyun geliştirmenin ilk aşamalarında, alışık olduğumuz aksiyon ve dövüş tasarımlarının devamına dayalı olarak daha geniş, daha özgür ve daha sürükleyici bir açık dünya yaratmak istiyoruz.

Oyunda bir Rover olarak siz ve ekip üyeleriniz mucizevi dünyada maceranın ve savaşların, keşfedip materyal toplamanın tadını çıkaracaksınız. Oyun karakterlerimiz direk duvarda dikey olarak koşabilmektedir. Oyuncular, Wutrelic sistemini sonraki savaşlarda yardımcı olmak, olağanüstü yetenekler kullanmak ve çeşitli özel ortamlarla etkileşim kurmak için Wutrelic toplamak için kullanabilirler.

Birlikte ele alındığında, Uğultulu Dalgalar’ın peşinden koştuğu şey yalnızca ‘Açık’ ve ‘Dünya’ ile ilgili değil, aynı zamanda daha derin bir düzeyde yenilikçi keşif ve koleksiyon özellikleri ile yüksek kaliteli aksiyon ve savaşların olduğu özel bir dünyadır. Kısacası, her türden oyuncu için ‘rahat ama derin’ bir savaş deneyimi elde etmeyi diliyoruz.

Uğultulu Dalgalar için bir çıkış tarihi yok, ancak birkaç hafta içinde yapılacak olan bu ilk Kapalı Beta Testinin ardından oyunun ilerlemesini kontrol etmeye devam edeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar