Skip to main content

Ad Code

Yeni OnePlus Konsept Telefon Gereksiz Çılgın Görünüyor

OnePlus 11 bir süredir devre dışı kalmış olması, şirketin yılın geri kalanında yerinde kalacağı anlamına gelmez. Bu ayın başlarında şirket, yaklaşan Mobil Dünya Kongresi 2023’te bize bir konsept telefon göstereceklerini doğruladı ve şirket şimdi yeni konsept telefonla ilgili bazı detayları paylaşmaya karar verdi ve detaylar ilgimizi çekti.

OnePlus konsept telefon, arkasındaki kan damarı benzeri tasarımla kötü görünüyor

OnePlus, bu konsept telefonun iki fotoğrafını yayınlamaya karar verdi. Görünüşe göre telefon, özellikle arkadaki kamera adası olmak üzere OnePlus 11 tasarım dili etrafında tasarlanmış gibi görünüyor. Ancak buradaki benzersiz şey “buzlu mavi boru hatları”. şirketin dediği gibi. Saçma olduğunu düşünüyorsanız, bu boru hatlarını şirketin kendisi tarafından kan damarlarıyla karşılaştırdığını bilmelisiniz.

Teaser görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni OnePlus Konsept Telefon Gereksiz Çılgın Görünüyor
Yeni OnePlus Konsept Telefon Gereksiz Çılgın Görünüyor

Ne yazık ki, en başta bu boru hatlarından veya ne yaptıklarından emin değiliz. Ancak, size başka bir şirketin belirli bir telefonunu hatırlatabilirler. Görünüşe göre, bu gemiler veya boru hatları kullanıcı tarafından görülebilecek ve bu da bize bunun akıllı telefonlarda bir norm haline gelmek üzere olduğu konusunda bir fikir veriyor. Unutmayın, bunu ilk olarak Nothing Phone 1 ile Nothing yaptı ve bir hile gibi görünse de arkadaki o ışıklar bir amaca hizmet etti.

Yeni OnePlus Konsept Telefon Gereksiz Çılgın Görünüyor
Yeni OnePlus Konsept Telefon Gereksiz Çılgın Görünüyor

Boru hatlarına ek olarak, OnePlus 11’de bulabileceğinize benzer devasa bir yuvarlak kamera adası da görebilirsiniz. Ne yazık ki kamera düzeni hakkında hiçbir şey bilmiyoruz ve nasıl bir konsept telefon olduğunu düşünürsek, şirket çok az ayrıntı paylaşabilir.

Neyse ki, OnePlus’ın neler sunabileceğini görmek isteyenler çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. Şirketin en yeni konsept telefonunu MWC 2023’te sergilemesi bekleniyor. İlgilenenler için 27 Şubat 09:00 ET, şirketten gelecek konsept telefonu görebileceğiniz zamandır.

Yeni OnePlus konsept telefonu gerçekten havalı görünse de şirketin aynı telefonu halka satmıyor olabileceğini de not almakta fayda var. Kavramlar genellikle izleyicilere şirketin neler yapabileceğini göstermenin bir yoludur. Dolayısıyla, bu teknolojiyi OnePlus’ın gelecekteki bir telefonunda görme şansımız yüksek. Durum ne olursa olsun, sizi haberdar edeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar