Skip to main content

Ad Code

İşte 30.000 mAh Bataryalı Bir Samsung Telefon Nasıl Görünüyor?

Akıllı telefon pilleri çok yol kat etti – artık eski muadillerine göre daha ince ve daha küçükler ve en önemlisi çok daha dayanıklılar. Orta sınıf bir akıllı telefon Samsung Galaksi A32 5G harika bir yazılım optimizasyonu ile iyi bir bataryaya sahip olması koşuluyla sizi çok ama çok uzun bir yola götürebilir. İdeal olarak, bugünlerde bir telefon 5.000 mAh pil ile geliyorsa, hepimiz yarışlara gidiyoruz ama Reddit kullanıcısı gibi görünüyor u/Downtown_Cranberry44 buna katılmıyor.

Bu Galaxy A32 5G, aynı anda diğer telefonları da şarj edebilen devasa bir 30.000 mAh pile sahiptir.

Kullanıcı mütevazı Galaxy A32 5G’sini almaya karar verdi ve akıllı telefonun pil ömrünü yükseltti. İyi bir dizi özellik, 5.000 mAh pil ömrü ve bir Samsung orta sınıf telefondan bekleyeceğiniz her şeyi alıyorsunuz. Dahili bileşenlerin her zaman güce aç olmadığı göz önüne alındığında, pil zamanlaması en hafif tabirle mükemmeldir.

Ancak kullanıcıya göre değil çünkü Samsung Galaxy A32 5G’lerini 30.000 mAh pil ile değiştirmeye karar verdiler, tahminime göre telefon size en az bir hafta kadar dayanacak. Ancak kullanıcı, telefonun şu ana kadar iki gün dayanmayı başardığını ve pilin kendisinin tamamen şarj olmasının yedi saat sürdüğünü iddia ediyor.

Bu Samsung Galaxy A32 5G’deki değişiklik basit bir şey gibi görünebilir ama kesinlikle hoş görünen bir şey değil. Telefonun nasıl göründüğüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

İşte 30.000 mAh Bataryalı Bir Samsung Telefon Nasıl Görünüyor?
İşte 30.000 mAh Bataryalı Bir Samsung Telefon Nasıl Görünüyor?

Kullanıcı, toplam altı Samsung 50E 21700 pil aldığını ve nedense telefonun hala orijinal kapasitesini gösterdiğini ve çok ağır olduğunu iddia ediyor. Bu Samsung A32 5G, iki USB-A bağlantı noktası ve hızlı şarj için bir USB Type-C bağlantı noktası sayesinde bir güç bankası görevi görebildiği için türünün tek örneğidir. Ne yazık ki, mod aşağı yukarı telefonu mahvetti ve nedense pil yüzdesi% 1’de kaldı.

Tüm bunlar cazip geliyor ve pili hiç bitmeyen bir telefona sahip olmak harika bir şey. Ancak, bir telefonu değiştirmenin en az pratik yoludur. Elbette, bir zombi salgını bekliyorsanız veya sizi uzun, çok uzun bir süre sürecek bir elektrik kesintisi bekliyorsanız bu iyidir, ancak başka herhangi bir şey için, bu kesinlikle işleri yapmanın ideal yolu değildir. Samsung Galaxy A32 5G zaten mükemmel bir telefon ve onu bu kadar çok işkenceye maruz bırakmak doğru değil.

Yorum Gönder

0 Yorumlar