Skip to main content

Ad Code

Apple, iPhone 14 Modellerini Bu Baharda Sarı Renkte Piyasaya Sürmek İstiyor

Apple, geçen yıl İlkbahar etkinliğinde iPhone 13’ü yeşil renkte piyasaya sürdü. Şirket, potansiyel olarak Nisan ayında yeni Mac’leri ve diğer yükseltmeleri duyurmayı uygun göreceği bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Şirketin, MacBook Air’in 15,5 inç ekrana sahip yeni bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığını daha önce duymuştuk. Bugün, bir Weibo gönderisinden gelen haberler, Apple’ın iPhone 14’ü bu Bahar yeni bir sarı renk seçeneğiyle piyasaya süreceğini gösteriyor.

Standart iPhone 14’ün Apple’ın Bahar etkinliğinde sarı renkte geldiği bildirildi

Bir Japon blogu Mac Otokara şirketin iPhone 14 için yeni bir renk seçeneği sunmayı planladığını öne sürüyor. iPhone 14’ün yeni rengiyle ilgili ayrıntıları ilk kez duyuyoruz.

Apple, talebi teşvik etmek için genellikle iPhone için yeni bir renk yayınlar. Geçen yıl, Apple piyasaya sürdü Alp Yeşili iPhone 14 ve bundan önce Apple, iPhone 13’ü mor renkte piyasaya sürdü. Apple bu kez iPhone 14’ü sarı renkle tanıtacak gibi görünüyor.

Bu noktada, rengin gölgesine aşina değiliz. iPhone 11’deki sarı gibi görünebilir ama tamamen yeni bir renk tonu da olabilir. Renk değişikliği dışında iPhone 14’ün geri kalanı mevcut modellerle aynı olacak. Ön tarafta daha küçük bir çentik ile arkada aynı çapraz kamera düzenine sahip olacak. Cihaz, iPhone 14 Pro modellerindeki A16 Bionic’in aksine, A15 Bionic çipini yine de sallayacaktı.

Apple, iPhone 14 Modellerini Bu Baharda Sarı Renkte Piyasaya Sürmek İstiyor
Apple, iPhone 14 Modellerini Bu Baharda Sarı Renkte Piyasaya Sürmek İstiyor

Apple, iPhone 14’ün yanı sıra iPhone 14 Plus’ı da yeni renk seçeneğiyle güncelleyecek. Apple’ın iPhone 14 Pro’yu yeni bir renkte piyasaya sürmek isteyip istemediği de bu aşamada net değil.

Apple, iPhone 14 Pro için yeni bir renk çıkarmayı planlıyorsa, potansiyel olarak sarının gölgesinde olacaktır. Bunun nedeni, şirketin geçen yıl standart ve ‘Pro’ modelleri için yeşilin iki tonunu piyasaya sürmesidir. Hepsi bu kadar millet. iPhone 14’ü sarı alır mıydınız? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar