Skip to main content

Ad Code

Carl Pei, Nothing Phone’un (2) Bu Yıl Daha Sonra Geleceğini Onayladı

Görünüşe göre Carl Pei ve Nothing’in arkasındaki ekip satışlarından memnun değil. Hiçbir Şey Telefon (1) Nothing Phone (2) üzerinde şimdiden çalışmaya başladıklarını ve her şey yolunda giderse telefonun bu yıl içinde çıkacağını söylediler. Ancak bu sefer bazı değişiklikler olacak.

Nothing Phone (2), ABD de dahil olmak üzere bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek

Carl Pei, Nothing Phone’un (2) 2023’te çıkacağını doğruladı ve telefonla ilgili kesin tarihi veya detayları bilmememiz üzücü olsa da, telefonun çıkması için bu yılın ortasını beklemelisiniz.

Ancak, bu en heyecan verici kısım bile değil. Orijinal teklifin aksine, Nothing Phone (2) Amerika Birleşik Devletleri’nde de piyasaya sürülecek ve o da gecikmeden. Pei’nin söylediği buydu.

Daha önce yapamadık çünkü henüz ikinci yılımızdaydık ve ürünleri oluştururken takımı oluşturmak için de elimiz kolumuz bağlıydı. Şimdi daha sağlam bir temele oturduğumuza göre, ileriye doğru bir adım atabiliriz.

Bilmeyenler için orjinal, Avrupa’nın çoğunda ve dünya çapında bazı bölgelerde piyasaya sürüldü, ancak hiçbir zaman Amerika Birleşik Devletleri’ne ulaşamadı. Hiçbir şeyin bir “beta üyeliği” başlatmasına rağmen, aynı ölçekte lansman hiçbir zaman gerçekten gerçekleşmedi. Bununla birlikte, ABD’de telefonu ele geçirmeyi başarsanız bile, en iyi ihtimalle kalitesiz desteği olan bazı uluslararası radyoları kaçırıyor olacaksınız.

Neyse ki, Nothing Phone (2) ile onu beklemeniz gerekmeyecek çünkü Pei, tüm operatör sertifikalarına nasıl sahip olacağından bahsetti, bu daha önce kaynak yetersizliği nedeniyle mümkün olmayan bir şeydi.

Ne yazık ki, Pei yaklaşmakta olan cihaz hakkında ağzı sıkı kalmaya karar verdiğinden, Nothing Phone (2) hakkında bildiğimiz tek şey bu. Bununla birlikte, bunun bir amiral gemisi olduğunu ve orijinalin tüm tuhaflığını hala koruduğunu umuyorum çünkü bu, aşırı doymuş bir pazarda görmeyi başardığımız belki de en orijinal akıllı telefonlardan biriydi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar