Skip to main content

Ad Code

YouTube Sonunda Tercih Edilen Akış Hizmetlerinizi Hesabınıza Eklemenize İzin Veriyor

Akış hizmetlerinde bir artış olduğunu söylemek güvenli; Hemen hemen her platform bir tanesini yayınlamak için çalışıyor ve birden fazla seçeneğe sahip olmanın kesinlikle yanlış bir tarafı yokken, bunun getirdiği bir sorun, kullanıcıların genellikle bir uygulamadan diğerine atlamaları gerektiğidir.

Bu acı verici bir şey değil, ama tıkınırcasına izleyenlerin yemek yerken ne izleyeceklerine karar vermeleri için geçen süre boşa gidiyor. Peki, Youtube Primetime Channels adlı yeni özellik ile bunu sizin için düzeltmek istiyor.

YouTube, Primetime Kanallar Özelliği ile Süper Kullanışlı Oldu

Resmi sitede yeni özellikten bahsederken YouTube Blogu, şirket, Primetime Channels özelliğinin bir dizi popüler akış hizmetini platforma getireceğini duyurdu. Bu hizmetlerden bazıları Showtime, Starz, Paramount Plus, AMC Plus ve daha fazlasını içerecektir. Kombine olarak, diziliş, NBA League Pass dahil olmak üzere daha fazlası ile birlikte 34 farklı kanaldan oluşacak.

Yeni özellik ile kullanıcılar hesaplarına giriş yapabilecek ve akış hizmetlerine doğrudan YouTube’dan erişebilecekler. Bu, bir uygulamadan ayrılıp başka bir uygulamaya geçme ihtiyacından kurtulacaktır.

Bu, YouTube’un “Kaydolduğunuzda, Primetime Kanallarınızdaki içerik, bildiğiniz ve sevdiğiniz YouTube deneyimine yansıtılacaktır” şeklindedir. Bu, kullanıcılar Primetime Kanallarını kullanmaya başladığında YouTube’un Primetime Kanallarından programları içeren öneriler sunmaya başlayacağı anlamına gelir. Buna ek olarak YouTube, Primetime Channel ana sayfasının “küratörlüğünde fragmanlar, kamera arkası görüntüleri ve oyuncu röportajları içeren şovlar ve filmler” içereceğini söylüyor.

Yeni özelliğin bugün bir ara kullanıma sunulacağı söyleniyor ve buna Filmler ve Şovlar merkezinden erişebilirsiniz. Ancak, kullanmak için önce kaydolmanız gerekecek ve bu yazı yazılırken yalnızca ABD’deki kişiler tarafından kullanılabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar