Skip to main content

Ad Code

Samsung, En Son ‘Çit Üzerinde’ Reklamında Apple’a Bir Jab Aldı

Samsung ve Apple, akıllı telefon oyunu söz konusu olduğunda her zaman rakip olmuştur. Apple’ın akıllı telefon fotoğrafçılığındaki artan satışları ve yenilikleri ile Samsung, insanların en yeni Galaxy telefonlarına geçmelerini istiyor.

Samsung, belirli bir bütçeyle farklı kullanıcılara yönelik çeşitli Galaxy serileri sunar. En son reklamında Samsung, en son teknolojiyi benimsemekte geç kaldığı için Apple’ı eleştiriyor. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple’ın Her Zaman Yeni Teknolojiyi Beklediği Samsung’un Son Reklam Vurguları

Samsung’un dünya çapında çok sayıda akıllı telefon sattığına şüphe yok. Akıllı telefonların listesi, şirketin en yeni katlanabilir ürünlerini içerir. Samsung, katlanabilir teknolojiyle ilgilenen lider akıllı telefon üreticisidir.

Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4, şirketin önceki modellerine göre çok çeşitli iyileştirmeler sunan en son eklemeleridir. Öte yandan Apple, henüz katlanabilir ekranlı bir iPhone piyasaya sürmedi. Eh, en son Samsung reklamı aynı nedenle Apple’da bir darbe alıyor.

Samsung’un en son reklamının adı ‘Çitin üzerinde“Çitten kurtulmanın zamanı geldi” açıklamasıyla – iPhone’dan geçiş yapmak isteyen kullanıcıları vurguluyor. Reklam, çitin üzerinde oturan ve diğer tarafta katlanabilir Galaxy’yi öven potansiyel bir alıcıyı gösteriyor.

Kullanıcılar arasındaki konuşma, Apple ve kullanıcıların yeni teknolojiyi nasıl beklediğini sembolize ediyor. Üstelik Galaxy akıllı telefonlar zaten teknolojiyi benimsediği için kullanıcıların Samsung’a geçmeleri gerekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=HeqD7v4f8Jk

Apple’ın en yenileri iPhone 14 Pro modeller, yükseltilmiş kameralara ve gelişmiş ekran teknolojisine sahiptir. Şirket, katlanabilir teknoloji hızlanıp Apple’ın standartlarına uygun hale gelir gelmez yakın gelecekte potansiyel olarak katlanabilir bir iPhone piyasaya sürecek. Kolaylık sağlamak için, Samsung reklamını yukarıya yerleştirdik, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun.

Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar